Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Hogy mondjam el a szüleimnek azt hogy az bánt hogy soha nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és az a helyzet hogy az anyukám szerintem azt hiszi hogy miattuk vagyok mindig szomorkás és ő is kezd szomorú lenni és ez nagyon bánt.


Sajnos tikelek és látják ha bánt balami és ezért nem tudok elrejteni semmit.


Nagyon gátlásos vagyok a lányokkal kapcsolatban és velük sem mertem sohasem beszélni erről.


Engem az bánt hogy egyedül vagyok.. Csak a szüleim vannak.


Se barátaim, se barátnőm.


Ez azért baj mert nem tudom levezetni a feszültséget és néha ok nélkül veszekedünk. :(


Barátokkal kapcsolatban kissebbségi komplexusos vagyok.

Barátnővel kapcsolatban meg az hogy egy tikelő csúnya fiú senkinek sem kell, ráadásul esztétikai nemiszervi gondom is van és ezért egyedül kell maradnom és ez engem nagyon szomorúvá tesz főleg azért mert kivétel nélkül minden nap itthon ülök ha éppen nem suliban vagyok és csak erre tudok gondolni.


De én ezt nem merem elmondani a szüleimnek.... Mást igen, de lányokkal kapcsolatban nagyon gátlásos vagyok.


2016. márc. 4. 22:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi problémád van saját magaddal? És milyen esztétikai gonddal küzdesz? Lehet, hogy semmiség az egész. Privátban is valaszolhatsz. :)

19L

2016. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
"ráadásul esztétikai nemiszervi gondom is van és ezért egyedül kell maradnom" MERT????? Előbb inkább a komplexusaidat old meg. Annyira elkeserítő, hogy ilyen véleménnyel vagy magadról, akkor másoktól mit vársz? A szépség relatív. A lompossal ne foglalkozz egyenlőre, hiszen még nem tartasz ott. Manapság rendget mindent meg tudnak oldani a dokik, ne félj segítségért fordulni, nem szégyen. Az viszont gáz, hogy ez miatt magadba fordulsz, és elzárkózol, mintha valami torzszülött lennél. Sporotolj valamit, hidd el, még azok is akiket nem áldott meg a természet valami elragadó külsővel, tudnak javítani a kinézetükön. Az önbizalom nagyon fontos, neked pedig nagyon nincs. Ahogy elnézem a szüleidre lehet számítani, kihez fordulni ha nem hozzájuk??? Nem ártana neked egy pszichológus sem.
2016. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kell elmondani. Anyukád talán nem látja, hogy tikelsz? Dehogynem. Van az iskolában orvos? ott kérdezd meg, hogy tudna-e pszichológust ajánlani. Fel a fejjel, jobb lesz, lesznek barátaid, barátnőid. Merre mész tovább? Mi szeretnél lenni?
2016. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem bántásból.. de ez egész csak nyafogás, hiszti a részedről! Tudod mit szoktak mondani?

Nem akarásnak fingás a vége.


Ha barátnőt akarsz, ha barátokat akarsz, ha önbizalmat akarsz akkor ne nyafogj, hanem változtass rajta,

Sok embernek a béka segge alatt van az önbizalma, de mégis lépnek, cselekednek mert változtatni akarnak. Tessék cselekedni.

2016. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%

Szedd össze magad. Kezdj valamit sportolni, vegyetek egy - két új ruhát, esetleg egy új hajvágás is segítene. Jobban kell magad érezni a bőrödben.

És ne anyádéknak rinyáljál ezen. Mert akkor örökre szűz maradsz és 35 évesen még mindig a mamahotel foglya leszel.

2016. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Milyen esztétikai gond? Nem inkább csak önbizalom hiány? 30\N
2016. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egy kisse sajnalatra melto a story, ahogy leirtad, de en nem akarom azt mondani, hogy jajj fel a fejjel stb..... ez az egesz rajtad mulik, kapd ossze magad, tudom, hogy nem egyszeru, de nem is lehetetlen. menj sportolni, jo a testnek es a leleknek is, mar az edzoterem is remek ismerkedesi hely, ahol batran megszolithatsz fiut / lanyt, ha segitseget szeretnel kerni. amig oda utazol, addig sem vagy egyedul otthon. kuzdd le a gatlasaidat. a nemiszerv esztetikai problemaja pedig ha csak esztetikai, azon mutettel segithetnek, ha sulyos, ha pedig nem, akkor hidd el a sablon szoveget: a csajodnak ugy is tetszeni fog.
2016. márc. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mesélek a húgomról. Halláskárosultként jött a világra. Ami nála azt jelenti, hogy magas, vékony hangokat nem hallja, így pl: nem hallja ha sziszegnek, nem hallja a magas hangon csengetnek, nem hallja ki a C és az SZ betűket. Gyerekként sokan csúfolták mert selypít és képtelen kimondani, hogy cica, vagy szék, sőt a szeretem szót sem tudja kimondani rendesen. 6 évesen magára öntötte a forralt vizet és a fél arcán, testén súlyos égési sérülést szenvedett. Olyan sokkos állapotba került, hogy 6 évesen visszaesett a 3 éves szintre. Újra meg kellett tanulnia járni, beszélni. A fogai bár fehérek, de ahogy mondani szokták "fél óra szünet van a fogai között".. szóval elől a két fogánál akkora rés van, hogy emiatt olyan mint ha hiányozna egy foga. De szegénykémnek az arcán van egy nagy anyajegy is hasonlóképpen mint Rékasi Károlynak volt a homlokán. (csak a húgomnak a bal szeme alatt volt)

Nem volt sikere a fiúknál, az iskolában mindig gúnyolták, cikizték. El se tudom mondani, hogy hányszor hallottam sírni csendesen amikor azt hitte senki nem hallja. Apám is hallotta, és ő mindig tündérvirágszálnak hívta.. Volt szerelmes de sosem mondta el az adott fiúnak, mert nem akart nevetség tárgya lenni. Leírta magát, hogy ő szűz vénlány marad..Jobb esetben szűz könyvtáros vénlány. Nem tudom miért de amikor ezt először mondta, majd be is öltözött, haját is befésülte, megmutatva milyen egy szűz vénlány könyvtáros mindenki szakadt a nevetéstől. Az akkor barátom megjegyezte, hogy

- a húgod, egy kicsit változtatna a külsején már sikeres lenne, mert nagyon jó a humora, és alapjáratban nem csúnya lány.. Elmondtam neki, és mit tett a húgom?

18 évesen apu és anyu segítségével elment plasztikai sebészetre, hogy javítsák ki a 6 évesen megműtött arcát , hogy még annyi se látszódjon a forradásból ami az akkori műtétekből megmaradt. Elment fogászatra, hogy a fél órás szünetet a fogai között eltüntesse. Az anyajegyét leszedette. Hallása nem változott, továbbra is rosszul hall, hiszen ezen változtatni nem tud. De már ebből is viccet csinál. Ha valamit nem hall, akkor simán megmondja, hogy "bocsi, elfelejtettem kivenni a fülrágó bogaraimat, elmondanád még egyszer, csak most 3 oktávval hangosabban ha lehet"

A húgom változtatott a külsején, és humorral ellensúlyozza a hibáit.

Ma 27 éves, és van egy igazi dögös férfi az életében, aki szívből szereti a húgomat.

A húgom boldog, mert örül, hogy van valaki aki rajta és a családján kívül nem lesi nagy szemekkel a testén lévő forradásokat..

Szóval ha a húgom ennyi rossz mellett képes volt változtatni akkor nehogy már neked ne menjen???

2016. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ezt nem önsajnáltatásból írom, de azt hiszitek hogy csak ennyi problémám van és volt, de ezt direkt nem írtam le mert nem rólam van szó hanem anyukámról.


Nem azért akarom neki elmondani hogy kiöntsem a lelkemet hanem mert mindig kérdezi hogy mi a baj, de nem merem neki elmondani.


De egy kis részletet leírok hogy másképpen lássátok a helyzetet.


Azt nem írtam le hogy nekem az egész kisgyerekkorom magányban, csúfolódásban és kiközösítésben telt.


Óvodában nem játszottak velem, utána iskolában 1.-től 8.-osztályig senkisem szeretett volna beszélgetni velem pedig én nagyon szerettem volna és próbálkoztam sokszor beszélgetést kezdeményezni valakivel,de sosem sikerült mert senki nem figyelt rám,mindenhonnan elküldtek és közben mást meg odaengedtek, csúfoltak, kihagytak mindenből, sosem játszattam senkivel, 1 télen 10 en dobáltak meg hóval stb.

Most középiskolában is lenéznek a csendességem miatt és 9.-ben sokat csúfoltak.


12 éve itthon ülök és nem csinálok semmit csak sportolok.


Régen nagyon nagyon csúnya voltam vagy legalábbis nem szimpatikus.

Mostmár valamivel jobb, de nem nézek ki jól.



Valakinek egyszer leírtam a pontos történetemet és azt írta hogy gondolta hogy nem kellemes gyerekkorom lehetett, de hogy ilyen borzalmasan rossz a helyzet azt ő sem gondolta volna.


Egyszer leírtam valakinek a pontos történetemet és azt mondta hogy gondolta hogy nem kellemes gyerekkorom lehetett, de azt ő sem gondolta volna hogy ilyen borzalmasan rossz gyerekkorom volt.

2016. márc. 4. 23:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne a múltban élj. A múltat megváltoztatni nem lehet de a jövőt alakíthatod úgy, hogy jó legyen. Tessék nem a múlttal foglalkozni, és azt hajtogatni, hogy "jaj engem mindenki megalázott, csúfolt, jaj de ronda vagyok etc"

A jövővel foglalkozzál, lépj már egyet előre.

2016. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!