Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van köztetek olyan akit a...

Van köztetek olyan akit a szülei olyan szakközépiskolába íratták, amit nagyon nem szerettek? Hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

És most harmadikos vagyok, totál ki nyíródva

Mert voltak basztatások, hogy a konyhán annyira nem mentek a dolgok, sőt fele annyira se, mint amennyire kellett volna. Szakácsnak írattak be, de informatikára szerettem volna menni.


2016. márc. 6. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Humán egészségügyi suliba írattak be, engem pedig egyáltalán nem érdekelt az egészségügy. Teljesen más irányban tanultam végül tovább.

Gondolj arra, hogy már csak másfél éved van, érettségi után meg tanulhatsz az informatika világában tovább.

2016. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ez elég sajnálatos, mély nyomot fog hagyni benned, ha nagyon lelkis vagy.

Póbáld az informatikát önállóan tanulni, sok jó könyv van. Ha továbbtanulsz, akkor talán sikerülhet a felvételi. Ha nem akkor is próbáld magad továbbképezni egyedül! Vagy menj ki külföldre és próbálj tandíjra gyűjteni, vagy ott tanulni valamit.

2016. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvegeznem azert a szakacs sulit, jol johet az meg, foleg ha mar csak 1(?) ev van hatra. Utana meg johet az informatika. Engem anno kozgazdasagi-human szakkozepbe iratott be anyam, utaltam a sulit, magat a szakot nem pedig nehez volt, de azert elvegeztem. Erettsegizni egy gimit valasztottam, utana felveteliztem egyetemre olyan szakra amit en szerettem es el is vegeztem. Kitartas (:
2016. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!