Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan itt köztetek,...

Van olyan itt köztetek, akinek most lesz az első karácsonya, amikor már gyermeke (i) van (nak)? Hogyan készültök másképp?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok azokra, akik hasonló helyzetben vannak. Nekünk májusban születtek az iker lányaink, életünk első olyan karácsonya következik, amikor már gyermekeink vannak. Nyilván nem foghatják még fel, mi ez - de mégis másképp készülünk rá. Aki így van vele: mennyiben más a készülődés a korábbiakhoz képest? Miben lesz más?

2015. dec. 23. 00:29
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ugyan már régebben történt ez, de életem legmeghatóbb karácsonya volt. A fiam egy hónappal volt idősebb, mint a gyerekeid az első karácsonyán, az én szüleimnek első unokájuk, úgyhogy körülötte forgott a világ. Az ő napi ritmusához igazítottunk mindent, délutáni alvása alatt díszítettük a fát, a férjem megcsengette a kis karácsonyi csengőt, úgy vittem be a szobába, amikor felébredt. Az ünnepi menü neki a kedvence volt, az ajándékait kis dobozokba raktuk, hogy ő maga tudja kibontani, nem papíroztunk. A szentestét töltöttük hárman együtt, másnap mentünk a nagyszülőkhöz, velük is megbeszéltük, hogyan rakják a fa alá az ajándékát.:-)
2015. dec. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En szerintem nagyon sokan vanak ugy mert nem gondoljak fel idoben hogy mit tesznek karacsony elot es mar a fejikhez kapnak idovel de csak a gyerekek iszakeg a levet foleg ha mar nem ojan kicsik es en ezel elek mar regota
2019. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!