Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem szeretnének...

Szüleim nem szeretnének többet látni emiatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem akartam, hogy megtudják, mert pontosan tudtam, hogyan reagálnának rá, de meleg vagyok és másfél éve van barátom. Szokásuk, hogy soha nem kopognak, sokszor szóltam miatta, de nem foglalkoznak vele. Tegnap pedig anya a lehető legrosszabbkor jött be amikor barátommal voltam és teljesen ki volt akadva apával együtt. Konkrétan kijelentették, hogy olyan gyorsan költözzek el máshová. Nem hiszem, hogy ezt valaha is elfogadnák, és most már hozzám sem szólnak.


17/f


2016. márc. 9. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj be a gyámhivatalhoz, mert 17 évesen még nem vagy felnőttkorú, oda be fogják őket idézni és elbeszélgetnek velük.
2016. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mégis mit gondoltak hova költözöl 17 évesen? Nem hiszem el, hogy egy szülőnek így kell viselkednie. Akkor is a gyerekük maradsz, ha meleg vagy. Számomra felfoghatatlan ez a viselkedés a szüleid részéről. Ha nem tudsz velük beszélni húzd meg magadat egy haverodnál, és a lehető leggyorsabban hívd fel a gyámügyet, ugyanis egy 17 évese gyereket nem lehet csak úgy kidobni. Én biztos meghurcolnám őket.
2016. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 acelsziv ***** válasza:
89%
Gyámügyre menj be. De első körben beszélj a suli ifjúságvédelmisével
2016. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Rendkivül szomorú, hogy ilyen szülők vannak. Én sosem tennék ilyet

, természetesen kezelném. Ki nem dobhatnak, érthetetlen hogy ilyen egyáltalán felmerült bennük.

2016. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Ez gaz, viszont a te reszedrol is az, h felviszel egy pasit vagy mit tudom en min kaptak rajta..valiszinuleg hirtelen jott ez nekik, majd le fognak higgadni. Ha tudtad, h ilyenek akkor miert nem voltal ovatosabb? Megis az o hazukban elsz.
2016. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Szégyelld magad hogy nem tudsz vigyázni. Teljesen tönkre teszed a szüleidet. Ennyi eszetek van, nem gondoltok a jó érzésű emberekre, pláne meg ha azok a szülők. Ha tudod hogy ők normálisok, mert ezt nem lehet egy könnyen megemészteni. Csak az önös érdeketek a fontos. Mit érezhetnek a szüleid most? Tisztességes emberek és ezt kapják. Költözz is el , menj a "barátodhoz".
2016. márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

6-os, te beteg vagy...

Nagyon sajnálom, hogy a szüleid miatt ilyen helyzetbe kerültél, én is azt javaslom, hogy ifjúságvédelmist keress fel!

2016. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

Én ma coming out-oltam transzként és most itt ülök egyedül egy temetőben.Részemről lehet parcellát kéne bérelnem :D

Te viszont kedves kérdező,ne menj sehová!Nem dobhatnak ki,ha megpróbálják szólj a rendőrségnek.Ha megnyugodtak a sokk után,esetleg próbálj meg velük értelmesen beszélni.Sok szerencsét és vigyázz magadra! 20/F

2016. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Ne b-zulj otthon.

Talán úgy menthető vagy, mert nem tehetnek ki.

Ne vidd fel többet a másik b-zit, és kész!

2016. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet tényleg csak sokkolta őket a dolog!Adj nekik egy kis időt még megemésztik! Lehet megbékélnek maguktól csak egy kicsit le kell hogy higgadjanak!
2016. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!