Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az baj, ha ezek utan nem...

Az baj, ha ezek utan nem tudok megbocsatani az edesanyamnak?

Figyelt kérdés
kiskoromban testileg es lelkileg is fenyitett o es a neveloapam /2-9/ eves koromig, aztan kicsit enyhult, vagtam magam, szoktem, ongyilkos kiserleteim voltak, aztan 13 eves koromban a neveloapam megeroszakolt...... Aztan megjobban vagtam magam, megtobbet szoktem...... Azota is sokszor utottek meg, olyan szinten, hogy mar allami gondozasba kerultem....... 17/L

2016. márc. 13. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csoda, ha nem tudsz megbocsátani neki(k). Remélem ezek ellenére, a továbbiakban normális életed lesz.
2016. márc. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orulhetnek, hogy egyaltalan anyanak / neveloapanak nevezed oket, valojaban fergek. De az igazi bunos az anyad, mert aszisztalt az egeszben annak az utolso patkanynak.
2016. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:

Ne keverd össze a megbocsájtást és a kapcsolattartást.

A megbocsájtás miattad kell, hogy ne cipelj egy lalki terhet egész életedben. Olyan ez, mintha minden szemétségért amit veled elkövettek fognál egy szem krumplit, zsákba raknád és húzognád magaddal mindenfelé. Mocsok nehéz és amikor rohadni kezd még bűzlik is és undorító.

Ugyanezt csinálod csak a lelkeddel. Bocsáss meg nekik, tedd le a terhet. Emellett ne keresd velük a kapcsolatot és húzd ki az életedből őket.

Ami nem öl meg az megerősít. És te erős vagy.

2016. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"nevelőapádat" úgy elverni, hogy a szakértő egy hétig csodálkozzon. Anyádat szintén. Keress egy dokit és legyél boldog. Akkor se nyiss nekik ajtót ha a raptort élethűen utánozzák.
2016. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent és mindenkit el lehet intézni.
2016. jún. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!