Elmondjam édesanyámnak?

Figyelt kérdés

Édesanyám eléggé előítéletes az emberekkel szemben.

Röviden összefoglalva:

Tetoválás=bűnöző

Sminktetoválás= r.. fehérmájú

Hát nekem meg fél éve sminktetoválásom van, fekete szemkontúr és szálas szemöldöktetkó. (eléggé ritka és világos a szemöldököm, néhány helyen fel lett javítva, amúgy festetem).

Tegnap este vetődött fel bennem a gondolat, hogy el kéne mondanom, mivel egy ismerősét szidalmazta , hogy három gyerek mellett több esze is lehetne (mindezt egy esztétikus szájkontúr és szájtetoválás miatt ami nagyon jól áll a hölgynek).

Veszekedni nem akarok vele, de égek a kíváncsiságtól hogy mit is reagálna... :)

Szerencsére már hat éve semmilyen szinten nem élünk együtt, előtte 5 évig kollégista voltam.

25n


2016. jan. 28. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha eddig nem vette észre, valószínűleg ez után sem fogja, szerintem felesleges ebből feszültséget, veszekedést generálni. Amiről nem tud, nem fáj neki.
2016. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg 25 vagy?

Hogy lehet valaki ennyire gyerekes valaki ennyi idősen, hogy az teszi boldoggá, ha jól beszólhat az anyának?

"Hihi anya, leszólod a Gizit, közben észre se veszed, hogy nekem is sminktetkóm van, hű de béna vagy! Hihi! - Ilyen egy igazi felnőtt!

2016. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gyerekes vagyok.

Őszintén szólva böki a csőröm az előítéletessége...

2016. jan. 28. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

Bökheti a csőrödet az előítéletessége, de minek mondanád el? Átnevelni úgysem fogod, csak feszültség lesz köztetek.

Felnőttként, külön lakva nem kell mindent a szülők orrára kötni. Éled az életedet, ahogyan helyesnek tartod, szüleidet meg szeresd a maguk előítéleteivel együtt.

2016. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem 25 évesen ez kizárólag rád tartozik, a te döntésed, önálló, felnőtt ember vagy.

Én nem tartom fontosnak ezt elmondani, de ha észrevenné, vagy esetleg felmerülne legközelebb egy hasonló téma, azért megjegyezném, hogy anya, nekem is tetoválva van a szemöldököm, mert így sokkal szebb és jobban tetszem magamnak, mégsem vagyok rosszabb ember.

2016. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelmetlenek ezek a családon belüli kakaskodások és piszkálódások, amik nem mások, mint a másikon való uralkodás vágya.
2016. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!