Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Pár üveg pia miatt miért kell...

Pár üveg pia miatt miért kell így kiakadni? Mama miatt miért játssza meg magát?

Figyelt kérdés

Holnap indulunk a barátnőimmel sítáborba. Ugye ezek nem igazán a síelésről szólnak, inkább a buliról.

Anyával voltunk még a héten bevásárolni, akkor vettünk nekem egy vodkát és egy Fütyülőst, plusz itthon még van egy fél üveg Jägerem (volt egy lista, hogy ki miket visz).

Ma elmentem a barátnőm üvegeiért, mert az is az én bőröndömben lesz és már pakolásztam ma, ki volt nyitva és becsavartam az üvegeket a ruhákba, törölközőkbe, nehogy összetörjenek. Megyek le a többiért, mama kérdezi, hogy hová akarom azokat vinni, mondtam, hogy sítáborba. Erre kiakadt, hogy mégis mennyi időre megyek, minek oda alkohol, még a végén elalszok a hóban és megfagyok (???). Feljött, elkezdte nézegetni a bőröndöt, hogy úristen, hát ennyitől alkoholmérgezést kapunk, ő már ha csak rájuk néz, rosszul van. Lement anyához, összeveszett vele, aki erre feljött és elszedte tőlem a piát, hogy nem viszem, vagy nem mehetek el. Csak néztem, hogy mi baja van, mikor még csütörtökön ő fizette ki ezeket, szóval azt sem mondhatja, hogy nem tudott róluk.

Mesélem apának, aki erre visszaadta az összes üveget és fogta a fejét, hogy anya miért ilyen, ha itt van mama.

Megint bejött a szobámba, hogy ezekkel biztosan nem enged el, meg hogy mamának is meglesz ezután a véleménye rólunk, ez nagyon nem jó így. De hát Istenem, kit érdekel mama, aki nem is lakik itt, semmit nem tud rólunk?!

Ez annyira kétszínűség.

Amúgy tök laza, meg mindenben benne van, ilyenkor meg mint egy karót nyelt nevelőnő kb., apával is összeveszett.


2016. márc. 13. 18:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
82%
Gázul viselkedett anyukád. Nem akar szembeszállni a mamád véleményével, és nem áll ki a döntése mellett. De az tény, hogy piálni itthon is lehet, kár annyit utazni.
2016. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
0%
Semmi más nem történik,csak anyád szeret és félt.Amúgy én is vodka párti vagyok...Ha szülő leszel megérted.Te tényleg azt hiszed,hogy a te szórakozásodat akarja megtiltani,dehogyis,aggódik.Vigyél kevesebb alkeszt,mert biztos parázik,h nem tudjátok beosztani...
2016. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Dehogynem, külön táblázatunk van...

Amúgy meg akkor nem féltett, mikor bevásároltunk, vagy amikor bulit tartottam és annyi alkohol volt, hogy a pulton már nem fértek el az üvegek. Vagy mikor előtte kezdünk el alapozni a lányokkal.

Szóval nem értem, mert máskor nem zavarja, most meg totál kivan.

2016. márc. 13. 18:51
 4/41 anonim ***** válasza:
58%
Mennyi idős vagy egyáltalán?
2016. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
16%
Buliztatok otthon nem,mikor azért valamennyire szem előtt voltatok,nem pedig elutaztatok messzire,nem?
2016. márc. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom sokkolta az alkohol mennyiség. Aztán meg az, hogy nem leszel szem előtt, és mégis csak rengeteg az a pia amit viszel, és hát kitudja hány főre. A másik meg az, hogy ennyi alkohol a nagyi előtt milyen szülői benyomást kelt? Nem álszentség, inkább féltés.

Meg ha anyósról van szó, akkor majd megérted, ha neked is lesz, meg gyereked.

2016. márc. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
40%
Majd kibékülnek, le van tojva, jó mulatást!
2016. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
46%

" Ugye ezek nem igazán a síelésről szólnak, inkább a buliról."

Ahogy írod, inkább a piálásról. Innentől én sem értem, miért csak sítáborba lehet bebacni?

Bár, kinek mi a fontos. Ahogy látom, anyukád, még mindig a mamának akar megfelelni. Téged meg senki, semmi, csak a pia érdekel:)

2016. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező,most gondold magad anyád helyzetébe,aki azért látjuk elég megengedő egy-egy otthoni tivornyázás mellett,kinyitja a bőröndödet és mit lát jó pár ruha (helyett) a bőrönd fő tartalma jó pár Vodka,meg Fülyülős és még tartalék Jager,hát ezért valljuk be őszintén nem így szoktunk síelni utazni:DDDDD
2016. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan kérdezem kortól függetlenül, ahhoz hogy jól érezzem magam miért kell feltétlenül piával megalapozni azt????

Elképesztőnek találom, hogy egy fejlődésben lévő gyerekkorú már iskolás korában elkezdi az életvitelszerű ivászatot. Úgy gondolom ha egy szülő még támogatja is ebben gyermekét, hát az sem normális!!!!

2016. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!