Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha anyám szégyenként...

Normális ha anyám szégyenként éli meg ezt?

Figyelt kérdés
Egyetemi karomról eljöttem, mert pár év után már nem tudtam csinálni, rájöttem,hogy ez lehet nem az én utam. Most hatalmas feszültség van itthon e miatt. Azt akarja anyum,hogy visszamenjek...de nem akarok. Magam sem tudom,hogy mi lenne a jó, vannak opcióim,de nem támogatja egyiket sem. SZÉGYENként él meg engem, s most is arról beszél,hogy ne beszéljek erről ha kérdezik mert ő nem akar magyarázkodni.
2016. márc. 15. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Kudarcként éli meg. Viszont a te életed.
2016. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Egyetemre jártál, nem kötelezö kisiskolába. Gondolom te választottad felnött fejjel (18 fölött). Nem valami nagy dicsöség ha nem csinálod végig!!! Gondolom anyádék tartanak el, az "opcioid" anyagi vonzatai is öket fogják terhelni. Csodálkozol?
2016. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
88%
Valóban nem érdemes eröltetni, ha te nem ezt szeretnéd csinálni. Sok ember nem szereti a szakmáját mert utòlag jött rá, hogy ez nem okè... Te mèg lehet időben meggondoltad magad.
2016. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jó lett volna úgy eljönni, hogy megvan a folytatás, megvan nagyjából, mivel szeretnél foglalkozni, miben szeretnéd magad képezni. Ez így nem jó, hogy "magam sem tudom, mit akarok" Persze, nehéz megtalálni, nehéz az egyetem is, és nincs értelme úgy, ha nem látja azt az ember, hogy később mégis jó lesz, érdemes végigküzdeni a sok valóban fölösleges kínzást, amit tudnak alkalmazni minden egyetemen. Egy tanárom mondta, 4. évben jött rá, mit akarnak tőle az egyetemen, és miért is csinálja. Azokban az opciókban nincs olyan, amely az egyetem elvégzése után menne? Vagy teljesen más irány? Kicsit konkrétabban írd meg ezeket.
2016. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy kellett volna eljönni,hogy meg van mit akarsz tanulni/dolgozni mellette ,és jelentkezni is a következő adandó alkalommal .


Van olyan,hogy az embernek menet közben már nem tetszik (a pár év nem tudom mit jelent),de ha már nincs sok hátra,én úgy voltam mindig vele,hogy befejezem,mi bajom lehet.


És miylen jól tettem,később jól jött,hogy meg van a papírom róla .És a tudást már senki nem veszi el tőled .Ilyen szempontból szerintem is hülyeség abbahagyni,aztán lébecolni .(bocs) Szégyennek nem szégyen .

2016. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!