Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megmondjam, hogy ő nem a...

Megmondjam, hogy ő nem a barátom, ez csak "barátság extrákkal"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 6 éve ismerem, meg a baráti társaságunk is egy, de csak ebben az évben lettünk igazán jóban.

Szinte legjobb barátok vagyunk és az utóbbi időben ez kezdett kicsit több lenni... Ő nem akar kapcsolatot, jelenleg én sem és csak elvagyunk egymással.

És egyre többet alszunk egymásnál. Nem a szexre gondolok, hanem tényleg csak alszunk, előtte beszélgetünk, vagy ilyesmi.

Ma is jöttem haza hajnalban és írtam neki, hogy hol van, mert eljöhetne értem, utána nálunk alhatna (tegnap jött vissza Mo.-ra). Itt aludt, engedtem ki reggel, utána most mondja anya, hogy elég gyakran látja itt mostanában ezt a fekete BMW-t a ház előtt...


Azt hiszi, hogy barátom van, de erről szó sincs. Nem akartam beszélni erről, mert még sosem voltam ilyen helyzetben, meg szerintem ez nem igazán tartozik senkire kettőnkön kívül. Csak már anyának is feltűnt és nem akarom, hogy gáz legyen.

Vagy nem kéne elmondani?

18L


2016. márc. 15. 09:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

"szerintem ez nem igazán tartozik senkire kettőnkön kívül."

Az a baj, hogy amíg a szüleid házába viszed őt fel éjszakánként, addig nagyon nem csak kettőtökre tartozik a dolog, ezt meg kell értened. Én a helyedben annyit mondanék, hogy nem komoly a dolog, hogy azért tudják hova tenni, de mégse lovalják bele magukat a dologba.

2016. márc. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
A kulcsszó:őszinteség.
2016. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj szerintem azért állj oda mindenek előtt ezzel a kérdéssel ehez a barátodhoz:

Te biztos nem akarsz többet?(mert az irgalmatlanul szar érzés tud lenni hogyha így össze vagy nőva vele és közben a másk fél többet akar)


Aztán ezek után szerintem igazából teljesen mindegy hogy megmondod e anyukádnak vagy sem.Ha anyukádat nagyon érdeklni akkor előbb utóbb úgyis megtudja majd.


És amúgy attól függ mennyire van jó kapcsolatod anyukáddal.

2016. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Jaj nem, anya nem olyan, hogy "amíg az én házamban laksz, az van, amit én mondok". Szóval ebből sosem volt gond, ez nem zavarja.

Tudja, hogy nekem is van életem, meg ő sem örülne, ha éjszaka azzal költeném fel, hogy itt alhat-e valaki.



Persze, a srác nem akar többet, ez tuti.

2016. márc. 15. 10:05
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem szexeltek, akkor ez mitől "barátság extrákkal"? Nyugodtan mondd meg anyádnak, hogy a srác melegprosti. Ő meg majd eldönti, akar-e ilyet vendégül látni a házában.
2016. márc. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Jó mese, ilyet láttam már :D
2016. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem szexelünk. Mert szoktunk, de nem minden alkalommal.
2016. márc. 15. 10:16
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
1. vagyok, én sem úgy értettem, hogy amíg ott laksz, addig ők teljes mértékben beleszólhatnak az életedbe, a kommentemre arra utaltam, hogy amíg ennyire egymás életében benne vagytok, mert egy helyen laktok, addig nem tudod úgy intézni ezt a dolgot, hogy ne lássanak belőle valamit. Szóval csak arra gondoltam, hogy nyilván kíváncsiak, hiszen látják, hogy valaki van nálad, stb., nem tudod lerendezni azzal, hogy kitérsz a válasz elől vagy nem mondod el, mi van, mert ez számukra is összezavaró lesz. Ráadásul mégiscsak az a legtisztább, ha tudják, mi van, hiszen ha nem tudják, lehet, hogy nagyon rosszul reagálnak majd (értsd: számotokra kellemetlen lesz mondjuk valami, amit mondanak), ha véletlen szembetalálkoznak a fiúval egyik reggel és beszélgetnek vele. :) Úgyhogy csak emiatt mondtam, hogy amíg oda viszed fel a fiút a szüleidhez, addig biztosan nem mondhatod el azt, hogy ez senkire sem tartozik.
2016. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
16%
18 évesen fekete bmw... ja persze biztos becsületes munkából van aha... és akkor még a magyarok sírnak hogy orbán így, orbán úgy, meg mennyire csórók vagyunk. Lol
2016. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudod hogy magyar? Vagy hogy nem valamelyik gazdag vállalkozó/politikus lánykája írta ki a kérdést?
2016. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!