Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik barátomba! Megmondjam neki?

Figyelt kérdés
Igazából soha nem tekintettem rá csak barátként, mert az első pillanattól keudve vonzónak tartottam. 4 hónapja ismerem és elég jól kijövünk általában... Bár vannak hullámvölgyeink. Sokan összehoztak már minket. Az lenne a legjobb, ha úgy tudnám kideríteni, hogy ő is hasonlóan érez-e irántam, hogy ha nem, akkor ne legyen számára kellemetlen az egész. Ha ő nem,vonzódik hozzám, akkor sincs semmi baj, mert összekapom magam, igyekszem továbblépni, és továbbra is szeretnék a barátja maradni. Próbáltam már rábeszélni magamat, hogy többet képzelek bele, és valójában nem is szeretem, de elég csak a szemembe néznie és tudom, hogy ez nem igaz. :(

2014. jan. 22. 14:25
 1/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Mondd meg!
2014. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
kérdezd meg h akar e tölled valamit vagy nem. ennyire egyszerű.
2014. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagyok az egyik barátomba!"

"...Ha ő nem,vonzódik hozzám, akkor sincs semmi baj,..."

Na, ez még qrva messze van a szerelemtől.

2014. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nézd, ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem leszek öngyilkos. Mielőtt valaki azt hinné.
2014. jan. 23. 21:39
 5/6 anonim válasza:
Mond meg neki h te egy kicsit többet erzel mint barátság és nézd meg h reagál rá ;)
2014. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem addig mondd meg neki, amíg úgy érzed, hogy nem leszel öngyilkos, ha ő nem így érez. Ez csak egyre rosszabb lesz. És most még a barátságotok is talán megmaradhat, ha nemet mond.
2014. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!