Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a barátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátomba (lány) és nem tudom, hogy megmondjam-e neki. Félek, hogy ha megmondom és ő nem szeret viszont akkor tönkremegy a barátság, vagy megromlik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 27. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én is beleszerettm 15 évesen a barátomba de sajna ö más után rohangált. aztán suli ota nem láttam és most 12 év után felbukkant és együtt vagyunk:))

ö nem utált meg attol h beleszerettem, hisz a legjobb barátok voltunk.

2013. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, ez miatt biztosan nem veszíted el.
2013. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is titokban kezd beléd szeretni. Nem tudhatod. Szerintem mondd el neki mit érzel.
2013. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátság sohasem a vallomástól megy tönkre, hanem attól, hogy a szerelmes fél nem fogadja elég éretten a visszautasítást.
2013. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha sosem kockáztatsz,nem is nyerhetsz.egész életedben azon akarsz keseregni,hogy mi lett volna,ha..?
2013. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki és nagy valószínűséggel elveszted, de ugyanakkor megvan a lehetőség arra is, h ő is hasonlóképpen érez irántad, csak nem mert kezdeményezni! Dönts, hisz te vagy a férfi (már ha az vagy és nem lány).
2013. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megmondom neki és meglátjuk mi lesz. Remélem a legjobb :) (egyébként fiú vagyok)
2013. jan. 27. 13:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Oké, csak bátran! Tájékoztass kérlek a fejleményekről! :)
2013. jan. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi a tanácsokat :)
2013. jan. 27. 13:38
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerinted csak szimplán mondjam el neki, hogy szeretem és meglátjuk mi lesz?
2013. jan. 27. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!