Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mikor engednétek meg a...

Ti mikor engednétek meg a lányotoknak, hogy a barátjánál aludjon vagy a barátja itt?

Figyelt kérdés
Elsősorban anyukákat kérdeznék: mennyi idő után engednétek meg a 18 éves lányotoknak, hogy együtt aludjon a barátjával? Első barát.
2016. márc. 15. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
18 évesen akkor, ha a lányom elém áll és azt mondja, hogy akarja. Ilyen idősen már nem hozok döntéseket helyette.
2016. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
18 évesen elég nagy, el tudja dönteni, hogy itt van-e az ideje. Ő ismeri a fiút. Az én lányom fél év járás után mondta el, hogy mit tervez. Fura volt, de örültem, hogy elmondta.....
2016. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
A csalódástól nem tudom megvédeni. Ha megbeszélné velem, miért pont az a fiú, mi kell, mi jó benne, szeresse. Ha majd fáj, mert nem az kesz, amit gondolt, ott leszek.
2016. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha előtte már volt nálunk, például ebédelni és normális, akkor aludhat nálunk. A lányom meg ennyi idősen ott aludhatna, ahol akar.
2016. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én nem "engedném", mert csak két szobánk van, én a "nappaliban alszom, a lányom a másikban - de ahhoz, hoyg a fürdöszobát használja, át kell mennie a nappalin. Így egy idegen - mégha a lányom barátja is - nem alhat itt, mert a körülmények nem engedik.
2016. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Azt nem engedem hogy ott aludjon. Dughatnak délután is.
2016. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

16 évesen jöttem össze barátommal. 3 hónap járás után aludtam náluk, de akkor még nem történt semmi (ha az számít, az alvás reggelén lettem 17 éves). Anya pár órát agyalt rajta, aztán megengedte. De egy 18 éves lánynak már magának kell eldöntenie, a szülőkkel szerintem csak közli az infót, hogy megy a barátjához aludni.

19L

2016. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Onnantol hogy elem all es megker (es persze ha tudom a baratrol hogy rendes normalis fiu), mert ha komoly igenye van ra, akkor mar ugyis megoldjak, es meg mindig jobb ha otthon ahol tudok ha kell segiteni, mintha valami parkban, rejtekhelyen kitudjahol kerulne ra sor.
2016. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Egyébként én vagyok a gyerek, még meg sem kérdeztem anyát, mert tudom, hogy nemet mondana. Két hónapja vagyunk együtt a barátommal. Az egy dolog, hogy elmúltam 18, de ő nem úgy gondolja, hogy innentől akkor azt csinálok, amit akarok (sőt én sem így gondolom) és még elég gyereknek néz. Csak kíváncsi voltam más szülők válaszára.

Egyébként többnyire náluk vagyok délutántól este elég későig, tehát megoldhatnánk. Itt elsősorban nem a szexről van szó az én szememben, azt nagyjából bárhol lehet, bármikor. Az együttalvás egészen más. Anya szerintem amúgy azt gondolja, már lefeküdtünk, pedig nem. Sajnos nem valami bizalmas a kapcsolatom vele, így ilyenekről nem nagyon beszélünk.

2016. márc. 15. 11:51
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
A fiam 15 és fél éves, a barátnője most lesz 16. A kislány már többször aludt nálunk. Látom rajtuk, hogy nem a szex miatt van az ittalvás, mert jogos, hogy dugni délután is lehet, hanem azért, hogy együtt legyenek. Összebújva tévéznek, marháskodnak, aranyosak, mint minden ilyen korú pár. Az, hogy éjjel mi történik, elég nyilvánvaló, de van annyi eszük, hogy védekezzenek, és mint írtam, ez délután, ha melóban vagyok, ugyanúgy megtörténik, felesleges lenne álszenteskedni. Ha tűzzel-vassal tiltom a szexet, akkor is megteszik, tehát azt nem tudom kivédeni azzal, ha nem alhatnak együtt.
2016. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!