Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fontosabb a baba és az...

Miért fontosabb a baba és az új férje? Engem miért nem szeret már? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anya és apa 4 éves koromban elváltak. Rá két évre anya hozzáment a mostani férjéhez, aki engem nagyon nem szeret. Ezt nem én találom ki, így van.

Kiabál mindenért, káromkodik, lehord mindennek.

Anyával is rengeteget veszekszik, folyton megcsalja. Elvárja, hogy anya tegyen meg neki mindent, viszont ő semmit nem csinál.

Van egy 3 hónapos féltestvérem, mióta megszületett még rosszabb az egész. Nem csak az üvöltözést hallom, hanem pluszba a gyereksírást is, mindenki feszült. Anyával már annyit sem tudok beszélgetni, mint eddig, mert rám nincs ideje (a barátnőire fura mód van).

Tegnap az asztalon volt pár utazási ajánlat és kérdeztem, hogy megyünk-e nyaralni. Erre mondja anya férje, hogy én biztos nem. Kérdeztem, hogy miért. A válasz az volt, hogy mert ez családi nyaralás és az én részemet nem fizeti ki... Mondtam, hogy jó, hát akkor majd apa kifizeti, erre üvöltözni kezdett, hogy akkor sem mehetek. Kérdeztem, hogy mégis miért, erre a válasz az volt, hogy "mert csak".

Elmeséltem anyának, aki nem állt ki mellettem... Sőt, még a védelmébe vette kb. a férjét, meg hogy úgyis annyi helyre megyek a nyáron. Ja, csak ő egyiknél sem lesz ott.

Nem értem, miért nem szeret már.


Ráadásul a pasinak senkije nincs. Nem tartja a kapcsolatot a szüleivel, a tesójával, barátai sincsenek.


2016. márc. 15. 14:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Még nem. Majd amikor nagyobb lesz.


Költözz apukádhoz.

2016. márc. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben énis az apához költözést választanám.


Ha érettségire készülsz pláne nem megfelelő neked ez a szeretetmentes, stresszes, bántalmazó környezet. Nyugalomra és megértésre lenne szükséged.


Valamint ha elköltözöl, lehet, hogy édesanyád is rájön, hogy valamit nem jól csinál.


Nagyon sajnálom a helyzetedet, szörnyű belegondolni is.

2016. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Kingsman -t. Ott a főszereplő családjában is ez történik, csak az apuka meghal. Apuka meghal, és anyuka összejön egy tapló idiótával, aki maximálisan kihasználja őt, gyerek meg szenved.
2016. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző voltam. Mutasd meg anyádnak a filmet, HÁTHA rá fog jönni, hogy ebből neki ki kell jönnie.

De amúgy a tapasztalat az, hogy ilyenkor ragaszkodnak a bunkó taplóhoz, bármi áron.

Költözz apádtól, menekülj el tőlük. De attól még megnézheti a filmet, hátha rádöbben.

2016. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szegénykém... Nagyon sajnálom az ilyen aranyos gyerekeket.. Remélem mihamarabb az apudhoz költözöl... Ebben a helyzetben ez lenne a legjobb, mert anyád és az a féreg pasija mellett csak olyan élményeket szerzel, amik mem válnak a javadra... Mint mindenki mondta szerintem ha apuddal ilyen jo a kapcsolatod, mesélj neki minél többet az ilyen veszekedésekről... Vagy ha nem is akarsz elktözni,(amit nem értek miert mert konkretan a csavo kitur a vsaladbol)akkor turj... Sajnos en ilyen csaladban nottem fel csak 3 apukaval. Az igazi apam ugyanigy mindenben kiallt mellettem, es amikor anyu 2. Pasija elhagyta anyut, majd jott a 3. Fereg megvert, (14 voltam) es elszomtema puhoz. A kulonbseg hogy neki nem volt baratnoje, mostmar egy csodas hazassagban el egy 2 eves kisfiuval, en is veluk elek, anyu felol pedig nem sokat hallok, engem nem erdekel mi van vele ha meg csak keresni sem keresett.
2016. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!