Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok szerető lenne,...

Ha a lányotok szerető lenne, mit tennétek? Haragudnátok rá? Miért nem ért meg?

Figyelt kérdés

Anyával általában mindent megbeszélek, mert olyan nekem, mint egy barátnő, aki nagyon jó tanácsokat tud adni (20 évesen szült, szóval nem is idős).

Tudta, hogy van valaki, akivel mostanában "jóban vagyok" és tegnap kicsit kiborultam, sok volt ez az egész. Elmondtam, hogy a pasi idősebb, nős, most válni akar és az elején még egyáltalán nem gondoltam, hogy ebből ez lesz.

Gondoltam majd ad valami tanácsot, megbeszéljük, vagy valami, de nem, teljesen kiakadt, hogy mégis mi ez az egész, mióta titkolom ezt, meg hogy képzeltem el és kb egész este ezen veszekedtünk. Aztán ma meg alig szólt hozzám. Úgy viselkedik, mintha miatta nem lett volna sehol ajtócsapkodás.


Mármint, kivel beszéljem ezt meg, ha nem vele, akinek mindent elmondok?


2016. márc. 15. 19:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
78%

HA egy nös emberrel kezdene, akkor igen, haragudnék rá.


Arról ugyanis nem tehet, ha beleszeret, de ha kapcsolatot is kezd vele, arról igen. Ha valakiben ennyire semmi tartás sincs, az nem elfogadható.

Ezt én sem tudnám megérteni.


Az meg, hogy válni akar a férfi - ha a lányom ennyire hülye lenne, hogy ezt elhiszi, akkor igen csalódott lennék.

2016. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
68%
meg szep hogy haragudnek ra! es magamra is, mert ezek szerint szarul nevelem a lanyom ha ilyet tett.
2016. márc. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
21%
Nem haragudnék rá,a gyerekem akkoris ha hibázik is.
2016. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Nem akarok én semmi komolyat Tőle, mármint nem gondolkozok összeköltözésben, vagy bármi ilyenben.

Egyszerűen jól elvagyunk, jó vele beszélgetni, külsőre is nagyon bejön, az ágyban is megértjük egymást, de most ha jönne valaki az életembe, akihez tényleg kötődnék, azt látnám, hogy vele komoly lehet a dolog, akkor a pasit két percen belül dobnám.


Szóval nem az a naiv kislány vagyok, aki most gyémántgyűrűt vár, meg sírig tartó szerelmet.

2016. márc. 15. 19:13
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
ha összefekszel egy nős férfival csak mert jól elvagy vele, nos.. megértem anyádat, ha csalódott.
2016. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
76%
Megértem anyukádat és én is el lennék keseredve, hogy így félreneveltelek
2016. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
92%

Tehát annyira mégsem szereted, ha más miatt elhagynád a férfit, de akkor miért kellett a házasságát felrúgni, hisz miattad válnak?


Igen, haragudnék a lányomra, hisz egyenességre neveltem, neki sem esne jól, ha ő lenne a megcsalt feleség.

2016. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
70%
"Szóval nem az a naiv kislány vagyok, aki most gyémántgyűrűt vár, meg sírig tartó szerelmet." - csak baszni akarsz, házasságot törve Micsoda felvilágosult nő, kérem!
2016. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Szó sem volt válásról eddig, ő is azon az állásponton volt, hogy ez a helyzet így jó.

Erre közli, hogy szeret és nem akar többet a feleségével élni.

2016. márc. 15. 19:21
 10/40 anonim válasza:
73%
De akkor neked eddig az jobban tetszett, amíg titokban csalta a feleségét?
2016. márc. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!