Büszke lehet rám?

Figyelt kérdés
Anyukák szerintetek jogosan büszke rám anyukám?Nem szoktam inni cigizni se nem lázadok ellene.Folyamatosan segítek neki nem járok el bulizni és még sorolhatnám.Ti büszke lennétek rá ha a lányotok nem lenne tömeg ember és nem követné a mostani tinik elcseszett életét?Persze tudom,hogy vannak még egy páran akik olyanok mint én de szerintetek példaértékű?
2016. márc. 17. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már, hogyne lennék az.:) Örülnék, hogy ezek szerint valamit nagyon jól csináltam a nevelésed során. Pláne ha még jól is tanulsz mellette. Persze azért, ha egyáltalán semmit sem szórakoznál (a korodhoz mérten,nem részeges bulizásokra, és drogozásra, züllésre gondoltam!), értsd. nem lennének barátaid akikkel iskolán kívül is találkoznál, nem járnátok el moziba, pizzázni, vásárolgatni, nem járnátok át egymáshoz stb., akkor azért picit aggódnék. Persze, örülnék, hogy ilyen rendes gyermekem van, de azért nem kell a ló túloldalára sem átesni, egy egészséges fiatalnak szüksége van arra, hogy a barátaival is legyen, ez hozzá tartozik minden tini életéhez.:)
2016. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy?

Nos, ez csak manapság példaértékű, sajnos. Pedig egy tininek is több felelősséget kéne vállalnia.

Szóval igen. Büszke lehet rád. Legyél jó gyerek, mert az neked is kifizetődik előbb-utőbb. Szorgalom, és tisztesség, meg persze segítőkészség.

Így tovább, de azért ne legyél beképzelt, mert az nem erény. Kivéve, ha valamennyi önbizalmad van, ami még egészséges.

Ne is igyál, és ne cigizz!! Nem jó semmire, csak tönkreteszi az egészséget. Persze néha megengedhetsz magadnak egy kis szórakozást, mert anyukád nem azt várja, hogy magányos legyél, hanem azt, hogy a jó példát kövesd, ne a rosszat. Csak így tovább! :)

2016. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha emögött valóban az van, hogy boldog, akkor igen. Azért mert boldog tudott lenni. Ha viszont, ez azért van, mert nem tudott barátságokat kötni vagy a többiek kinézik, akkor inkább aggódnék érte. Mármint természetesen akkor is büszke lennék rá, hogy nem züllött el, de ezek a dolgok nem feltétlenül csak jók jelenthetnek.
2016. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen különleges vagy.
2016. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
lúzerekkel nem szokás büszkélkedni
2016. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt csináltam tinikoromban. Ez semmi... ha intelligens is vagy mellé, és elérsz valamit az életben, akkor igen...

Az, hogy nincs káros szenvedélyed és segítesz, az anyukád nevelésének érdeme, nem a tiéd.

2016. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amiért nem iszol, nem dohányzol nyilván büszke lehet rád anyukád. De nem hiszem, hogy attól hogy egy fiatal néha eljár szórakozni, az anyukája ne lehetne rá büszke... Én is pl kitűnő tanuló vagyok, de eljárok néha szórakozni, sőt néha meg alkoholt is fogyasztok (mértékkel persze!), az anyukám mégis büszke rám. Mikor szórakoznál ha nem most? Persze ez nem azt jelenti, hogy hétvégén gyorsan menj is el az első Clubba amit látsz, a szórakozásnak ezer másik módja van, de ne hagyd ki, vagy kesőbb meg fogod bánni!(szerintem).
2016. márc. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!