Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem engedi a fogamzásg...

Anyukám nem engedi a fogamzásgátlót, de már nagykorú vagyok, hogy győzzem meg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 24. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Közöld vele, hogy nem akarsz gyereket. Ha nem használ, veszett ügy.
2015. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ő az óvszert akarja mert annak nincs mellékhatása
2015. aug. 24. 16:54
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Sehogy! Elmész egyedül a dokihoz és feliratod. Ha az a baj, hogy nincs saját pénzed és kérni kell rá, akkor neccesebb.Ha van zsebpénzed, összegyūjtöd, diákmeló, vagy ha stabil párkapcsolatod akkor szólsz neki, h szálljon be a költségbe.

Amúgy esetleg megkérded anyud, hogy mi a konkrét problémája vele. Vagy a hormontartalom miatt vagy amiatt ellenkezik, hogy így már nagylány lettél, akire nincs befolyással. Leülni vele és a neten keresni egy csomó dolgot az elõnyeirõl. Elmondod neki, hogy így is úgy is élni fogsz szexuális életet, és nem jobb ha biztonságban vagy?!

2015. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
A normális fogamzásgátlónak sincs, cserébe nem szakad, nem leszel allergiás a gumira, és élvezni is fogod amit csinálsz.
2015. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nagykorú vagy, nem? Az orvos bármikor fel tudja írni Neked, nem kell hozzá szülő.
2015. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk óvszer véd egyéb dolgoktól is. De még annyi, ha nem rendszeres a mensid, akkor segít a gyógyszer. Igaz ez csak tüneti kezelés.Elõzõ voltam.
2015. aug. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
Amíg az ember lánya a keresgélés fázisában és gyerekvállalás előtt van, addig nem kell semmiféle hormonális beavatkozást bevetni. Ezt a normális férfipartner is megérti.
2015. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

én is nagykorú voltam amikor felirattam. elmész a dokihoz és megvizsgál,felírja és kiváltod,szeded rendszeresen.

ennyi

anyukának semmi köze hozzá hogy mivel védekezel.persze megteheti hogy nem fizeti ki. ami szerintem nem gáz elvégre felnőtt ember vagy és gondolom kapcsolatod van. nekem havi szinten lebontva 2300 forint a gyógyszer. ha már felesbe veszitek a barátoddal is sokkal olcsóbb mint a gumi(persze függ attól hányszor vagytok együtt)

de anyukádnak tényleg nem sok köze van hozzá és beleszólása.jobb ha ráhagyod.

2015. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%

1. nincs beleszólása - max. nem finnaszírozza

2. engem szétbszott, de teljesen, utána két évig endokrinológushoz jártam, hogy visszahozza a normális hormonműködésemet


Persze, ez utóbbi ritka, én kifogtam Amerikát.

2015. aug. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

Nekem trombózisom lett. Elhagyás után 20 napos ciklus, több pattanás, mint tizenöt évesen, a hajam meg hullani kezdett, de csomókban.

De ha nagylány vagy, elmész feliratod, kiváltod, beszeded.

2015. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!