Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Timit szólnátok, ha a...

Szülők! Timit szólnátok, ha a 15 éves lányotok színezővel befestett hajjal állítana haza (az iskolában szórakoztak vele az osztályban)?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyot röhögnék rajta. Egykettőre kijön az ilyesmi a hajból, és inkább ekkor kísérletezzen, mint a tinikorát visszasírva 30évesen, amikor a munkahelyeken ezt nem igazán veszik jó néven. És legalább nem cigi, drog meg vodka...
2016. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Én minden dologért amit a 15 és 17 éves lányaim csináltak vagy csinálni fognak, végig gondolom, hogy amikor én voltam 15 éves milyen hülyeségeket csináltam. Vannak dolgok amikre jót nevetek, esetleg elmondom, hogy " na hallod! Én is ezt csináltam !" De vannak dolgok amiért tombolnék, és tiltom ezerrel (ez a drogfogyasztás)

A hajszínezésre csak nevetnék, nem büntetném, nem akadnék ki, hiszen én is beszíneztem a hajam 15 évesen..(ráadásul kékre)

Szóval ez olyan amire majd 20 év múlva csak nevetni fog..

2016. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Én 38 vagyok és ilyen idősen filctollal festettük a melírt a hajunkba.Aztán ha esett az eső jőt röhögtünk,hogy folyt az arcunkon a színes lé.
2016. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Ha jol ertem, akkor nem o festette be, hanem vele "szorakoztak" tehat szivattak es ezt tettek vele, akaratan kivul?


hat elsonek baromira kiakadnek. Atbeszelnem vele, hogy konkretan mi es hogyan is tortent. Megkerdeznem tole, hogy akarja-e, hogy akkor en inditsak egy kortelefont, es elbeszelgessek a "kedves" gyerekek szuleivel, hogy mennyire tetszene ez nekik forditva.


Ha esetleg olyan a helyzet, hogy regota szivatjak, akkor felajanlanam, hogy nezzuk masik iskolat, vagy megprobalnank keresni valami megoldast, ami neki is tetszik, hogy ez a helyzet javuljon.

2016. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
4. szerintem úgy értette, hogy az egyik haver behozta a hajszínező sprayt, aztán egymást fujkálták vele szórakozásból. Szóval a tinigyerek benne volt... ha szívatták volna, azt írta volna, hogy erőszakkal...
2016. márc. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, mi van ebben? Partyn mi is befújtuk egymás haját kék sprével :) Bár akkor már voltam vagy 25, de a többiek nem. A színező nekem be se fogja a hajam...
2016. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1%
Ha szórakoztak vele, akkor ez szemétség, ő mit szólt hozzá?
2016. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. A következő hajmosásnál kijön. Nem tetoválásról vagy bármilyen végleges dologról van szó. Joga van a kislánynak kísérletezni. Ha nagyon extrém a haj és nem viselik jól a tanárok, hétfőre úgy is kimossa. Addig hétvégén legyen csak extrém a lány.
2016. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

4.: Pontosan.


Tulajdonképpen én vagyok az a bizonyos 15éves lány, osztársaim gyakran hoznak be hajszínező spray-t és nekem is felajánlották párszor, hogy befestik, de visszautasítottam, mert nem tudom, anya mit szólna hozzá. Nagyon tetszik a kék szín amilyen a szemem szine is, amire be festetttném a hajam. Amúgy egyébként csak úgy mellékesen, két copfba fogom mindennap a hajamat, szóval elég Hatsune Mikus lennék, és nekem marhára tetszene 😊 Köszönöm a válaszokat 😊 Na majd akkor köv alkalommal 😏

2016. márc. 18. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne,hogyha anyukádat kérdeznéd meg róla?

de amúgy meg nem hiszem,hogy ezen bárki kiakadva, tekintve,hogy hajmosással rögtön kijön.

nekem még alsós koromban volt ilyen sprayel befújva a hajam , farsangkor. kb olyan mint a hajlakk. vagyis nem sokat roncsol.

2016. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!