Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mit szólnátok hozzá...

Szülők, mit szólnátok hozzá ha a gyereketek rendelgetne netről wifi routereket? 17/F

Figyelt kérdés
a legdrágábbat szó nélkül neked el se mondaná

2016. márc. 18. 17:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
csak úgy mert többet szeretne és jókat
2016. márc. 18. 18:34
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem indok, főleg nem arra hogy megkárosítsa, elárulja a családját. Ennyi erővel bármit lophatna mert "többet szeretne és jobbat". Nyilván nem kisgyerek már, ez elfogadhatatlan viselkedés. Fel kell mérnie még tizenéves fejjel is hogy nem okozhat mának kárt ilyen pitiáner indokból. Mi lenne ha mások is eljátszanák ugyanezt a számára kedves dolgokkal? Akarom hát elveszem?
2016. márc. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Másnak, bocs.
2016. márc. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Hát tuti porul járna, mert ha előre kell fizetni akkor nem lesz miből, ha meg utólag amikor a postás hozza, nem adnék pénzt.

Ha lopna, akkor tudom ocsmány dolog gyereket verni, de kapna tőlem akkora pofont, hogy a fal adná a párját. Onnantól kezdve zsebpénzről is csak álmodozhatna.

2016. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha zsebpénzből, ő dolga. Ha a sajátomból, ledolgoztatnám és visszafizettetném vele. Leellenőrizném, hogy tényleg bejár-e dolgozni, meghatalmazást kérnék a kártyájára, és ahogy megkapja a fizut, levenném az összeget róla. Tanulja meg, hogy mástól nem lop, még a szüleitől se.


17 évesen meg legyél már érettebb, minthogy wifiroutert rendelj olyan pénzből, ami nem a tiéd...

2016. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
74%

Ha lopna? Többet 0 zsebpénz. Diákmunka, hogy legyen miből visszafizetnie.

Emelett elkoboznám a számítógépét, tévéjét és a legjobb ruháit.

2016. márc. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
92%
Ki az a hülye aki több routert rendel, ráadásul jó drágán? Legalább valami értelmeset venne, mondjuk játékokat, azt szereti a korosztályod, de egy router nem túl izgalmas dolog. Ha ilyen hülye kölyköm lenne, akkor sokkal több időt fordítanék a taníttatására, hátha még javulhat kicsit. Meg azt sem értem, hogy hiába rendel, ha nem fizetem ki, akkor megy vissza szépen a futárral.
2016. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

csak úgy mert többet szeretne és jókat

nem eleg hogy lopnal, meg baromi ertelmetlen dolgokra koltaned.

ps: ennyire unatkozol?

2016. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

Zsebpénzéből tőlem vehet ami tetszik és legális, bár nem értem miért pont egy routert akarna.

Ha lopna akkor én pofont adnék neki. Többet és jókat.

2016. márc. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én vázákat rendelnék a helyedben jó drágán, hogy utána nyilvánosan összetörhessem őket. Ennyi értelme van a routereknek is :D
2016. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!