Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy anya...

Miért van az, hogy anya elveszi tőlem a gépemet, lekódolja a WiFi-t, elviszi a monitormat és mindig szekál, hogy nem tanulok csak a gép mögé bújok, meg azzal, hogy rosszul viselkedek embertársaimmal?

Figyelt kérdés
És ezt mind azért, mert az utolsó héten a suliban kaptam egy szaktanári figyelmeztetőt angolból mind ezt úgy, hogy utolsó év végėn (6. -ban) kitűnő lettem?

2014. szept. 27. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a büntetés a figyelmeztetőért. Túl fogod élni.
2014. szept. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Veszel egy laptopot, mobilnetre előfizetsz, ha elveszi tőled akkor pedig bepereled a magántulajdon jogaid megsértése miatt... Kiosztasz egy-két sallert is ha piszkálódik....
2014. szept. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem gépezetnek hétköznap
2014. szept. 28. 08:59
 4/8 A kérdező kommentje:
És van laptopom de azt mindig elviszi
2014. szept. 28. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy egyedül, sokan átestek már ezen, és nem haltak bele, kicsit elgondolkodsz a dolgokon, túléled.
2014. szept. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez így már nem normális, mert amúgy egész héten koleszban vagyok.
2014. szept. 28. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj le focizz egyet a haverokkal,vagy menj el pecázni,esetleg kerékpározni.Jót fog tenni,jobbat mint a neten,gépen lógás,az meg amúgy is tiltva van.
2014. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Heti 10 órában focizok
2014. szept. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!