Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hány évesen engedné...

Szülők! Ti hány évesen engednétek meg a fiatoknak, hogy a barátnőjénél, illetve fordítva, hogy a barátnője nálatok ( a fiúnál ) aludjon?

Figyelt kérdés

A fiú megbízható, tisztességes, őszinte.

A lány szintén, de egy évvel fiatalabb mint a fiú.

Kb. 2 éve ismerik egymást és kb. 3-4 hónapja vannak együtt.

Mennyi éves legyen a fiú, hogy ti megengedjétek az ott alvást, illetve mennyi ideje legyenek együtt?


( Azért nem írtam kort, mert erre vagyok kíváncsi, hogy ti minimum hány évesen engednétek meg a fiatoknak. )

A fiú természetesen én vagyok, a lány pedig a barátnőm.


2016. márc. 19. 09:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
14 evesen egesz hetvegen egyutt vannak, vagy a lany itt vagy a fiam ott. :) nem szolok neki. Felvilagositottam, tudja mit csinal.
2016. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
16-17
2016. márc. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Én 18 voltam, barátnőm 16, amikor a hétvégéket együtt tölthettük. Tetmészetesen fiú létemre az én szüleim ebbe nem szoltak bele, a lánynál csak úgy lehettem, ha másik szobában alszom, de persze amikor elaludtak a szülők, akkor átmentem. Sajnos bukta is volt belőle, pár hét mosolyszünet az "anyós" részéről, de beletörődött, és tetmészetesnek vette 1-2 hónap után, hogy együtt alszunk.
2016. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Én 18 éves vagyok, lány. Barátom 23 éves. 2 éve vagyunk együtt. Anyum részéről soha nincs tiltás, ő meg enged bármit. Kedveli a barátomat, apum teljesen más. Az ő részéről azt meg engedi hogy a barátom itt aludhasson amikor csak akar, de én még soha nem aludhattam náluk, hozzá teszem, apum is nagyon kedveli.
2016. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Ez abszolút ember, körülmény és kapcsolatfüggő. Hiába mérsz átlagot, nem biztos hogy a ti esetetek ebbe beleillik.
2016. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
A barátnőm 16, én 17 voltam. Az ő szülei már fél év után nem szóltak érte semmit, de az én édesanyám még 19 éves koromban is húzta a száját... Nálunk kb. nem is aludtunk soha a 3 éves kapcsolatunk alatt, mert nem akartam, hogy anyám itt cinkeljen. Ez van ha az ember felmenője elvakultan vallásos.
2016. márc. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%

Ha a fiú az idősebb, nem az ő kora lenne döntő, hiaba ő a fiam.

Pl.: a 40 éves "kisfiam" (ha lenne) soha nem hozhatna haza 18 alattit. A perverzióit hagyja házon kívül.

16 alatti kislányt se latnék szívesen ottalvás céljából akkor se ha a fiú is 18 alatti.

2016. márc. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7# írtam hogy 1 évvel fiatalabb a lány, mint én.
2016. márc. 19. 10:25
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
15
2016. márc. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
ha egy évvel fiatalabb, akkor a fiam legyen legalább 18. És persze egyéb körülményeknek is meg kell felelniük.
2016. márc. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!