Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök, ti meg engednetek,...

Szülök, ti meg engednetek, hogy egy 17 lany egy fiunal aludjon? (ha a gyereketek lenne) Mondjam neki, hogy az egyik baratnömnel alszok?

Figyelt kérdés

Anyukam nem engedi meg, teljesen elzar mindentöl.

Pedig mindig ügyeltem arra, hogy idöben otthon legyek, es otthon is voltam. Ezzel nem volt gond, de akkor miert ennyire bizalmatlan velem? Abszolut alaptalan.


Lehet titkoloznom kenne? Eddig mindig összinte voltam vele. Nagyon jo a kapcsolatunk lehet vele pasikrol beszelni, mivel sok mindenki udavarol elszoktam neki mondani, a talakozast megengedi de azt, hogy ott aludjak mar nem.

Sokal több fiuval is randizhatam volna, de en vartam arra aki ezt megerdemli, szoval probalok felelöséget vallani.

Akinel szeretnek lenni egy kicsit messze lakik.

Es igy az utazas miatt sok idö elemgy.

Ugy erzem nem hagy elni!!



2016. febr. 7. 13:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp jobban jársz ha elmondod neki ha titkolózol és ő rájön az sokkal rosszabb lesz egyébként mindjárt 18 vagy szóval ha normálisan leülsz vele és elmondod, hogy nem kell tartania attól, hogy butaságot csinálsz akkor meg fog enyhülni ő is tudja, hogy mindjárt nagykorú vagy csak gondolom nem akarja, hogy még előtte egy gyerekkel hosszabb legyél.
2016. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A titkolózásból csak baj lesz.

Ha véletlenül lebuksz, ezután a fürdőbe sem mehetsz ki felügyelet nélkül:S

Én komoly kapcsolat esetén, felelősségteljes hozzáállás mellett igen, megengedném, de ha a te anyukád nem engedi, kénytelen leszel még egy kicsit várni. Szerintem titkolózás helyett inkább sokat beszélgess vele róla.

2016. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Probaltam ertelmesen megbeszelni a dolgokat.

A valasza az volt ha majd 19 leszel, meg nincs itt az ideje, el foglak töle tilatani, meg hasonlok.


Kezdem megbanni, hogy ennyire megbiztam benne.

2016. febr. 7. 13:48
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok


Még annyit, hogy esetleg próbáld meg vele azt megbeszélni, hogy a fiú jöjjön át először és aludjon ott hátha arra nyitottabb, mert ha tényleg annyira messze lakik akkor én se biztos hogy nyugodtan elengednélek mivel nem olyan egyszerű elmenni érted ha baj van. Egy pasinak amúgy is könnyebb először a másiknál aludni hidd el énis az vagyok tapasztalatból mondom :)

2016. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Remelem hasznalni fog...

:(

2016. febr. 7. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
Most egy vagy tizenhét lány?
2016. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Engedni éppen engedném, de nem férne el a szobájában 17 lány.
2016. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

17 lány egy fiúnál aludjon? Basszus, lennék a fiú aközött a 17 lány között!:DDDDDDDDDDDD


Egyébként meg ne hazudj neki! Bármi bajod eshet, anyukádék pedig nem fogják tudni, hol vagy, mi van veled...Ez egy szülőnek szörnyű lehet, akármennyire is igazságtalannak tartod a viselkedését, szeretnek téged otthon és aggódnak érted!

És az a megoldás tényleg a legjobb, hogy először a barátod aludjon nálatok!

2016. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező: 19 évesen már - jogilag - semmi köze hozzád. Elméletben csak 18 éves korodig vagy köteles úgymond azt tenni, amit ő diktál. 18 éves korodtól a továbbiakban már a magad ura vagy. Azt viszont tartsd észben, hogy onnantól, ha te nem az ő szabályai szerint élsz, és elmúlsz 18, jogilag sem tartozik érted felelősséggel, sem az eltartás tekintetében, de egyéb más tekintetekben(büntetőjog, stb.) sem. Tehát ha elköltözöl, és lopsz a boltból, vagy lepuffantasz valakit, 18 éves korod után téged vesznek érte elő, és nem őt. Ennyi.
2016. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Mondd neki,hogy már évek óta nemi életet élsz,szóval nem kell aggódnia.
2016. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!