Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem bírom! Mit kéne tennem?...

Nem bírom! Mit kéne tennem? (Többi lent )

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van. remélem valaki tud segíteni...Kezdem az elejen... Anyuméknak nem felhőtlen a kapcsolata anyám a valast is fontolóra vette és mind a ketten apum is meg ő is nekem szokták kiadni a másikat. Tesóm már felnőtt van saját családja nem velünk él. A suliban szinte kitűnő voltam viszont nyolc evig csak tanultam fogadtam be az új ismereteket mostanra kicsit kivagyok lelkkileg es szellemileg is. Most erzem hogy elkezdtem lecsuszni. Beugrott 1-2 hármas már nemtudom olyan konnyen megtanulni az anyagokat kimeritett a felvetelire valo felkészülés az a felevi hajsza amit lenyomtam. Zeneiskolába járok de utálom ....rám kényszerítik pedig mar evek óta nem járnák ha megengedtek volna hogy kiiratkozzak.... de apukám azt mondja hulye lennék abbahagyni... de én nem akarom csinálni mert elore rettegek azoktol a napoktol elore gyűlolom amikor mennem kell.... mindig megharagudnak ram a harmasert a negyesert is...alapvetően amugy nem vagyok egy lazadozo típusú gyerek nem járok el itthonrol sehova sokat olvasok es nem szoktam feleselni sem. De már nagyon elegem van belőle hogy mindenert megharagudnak nem is engednenek ha mennek se es szerintem elegge maradiak is....az ilyen temak mint a szex a kamaszkor a fiuk ez mind tabutema megemliteni sem szabad..... kollégiumba nem engedtek el.... pedig 40-45 kilométerre van a gimnázium ahova megyek!!!! És ezt csak azert csinaljak mert igy nem tudnanak felugyelet alatt tartani. Önálló eletem nem nagyon van nem engedik azt sem hogy hazajojjek busszal délután mindig ott kell poshadnom valamelyikuk munkahelyen negyig amikor is hazajovunk. Anyam idegesit engem. Csoszog,csapkod, csamcsog rosszkor jon beszélgetni mindenert bepukkad es felkapja a vizet valamint a macskajaval tobbet beszel mint velem... meg olyan mintha figyelne engem mintha folyamatos ellenőrzés alatt kene tartani...mint valami biztonsági őr komolyan...szeretnem ugyanugy szeretni mint apumat de valahogy nem meg y...pedig tényleg szeretnem... apumat viszont nagyon szeretem vele lehet beszelgetni van humora es megertobb de sokkal szigorubb is es megis az ilyen női problémakat nem tudom vele megbeszelni... nem tudom mit kene tennem mert az nagyon idegesít hogy nem elhetem az eletemet es vasszigorral tartanak , a rosszab jegyekert mindenkeppen buntudatot akarnak bennem kelteni... de soha nem kerdeznek meg mi bajom van nem beszelik meg velem ezeket a dolgokat ha latjak hogy szomoru vagyok is nem vigasztalnak meg hanem letudjak egy rosszkedved van? Kerdessel.... es ha meg leulnék megbeszelni veluk akkor elkezdenek hogy ezt mar vegigcsinaltuk a testvereddel nem fogjuk veled megegyszer.... nagyon rosszul erint engem ez is.....bocsánat az ékezet hibákért telefonrol vagyok... es bocsanat ha hosszu lett... szerintetek mit csinaljak? Elkeserit ez az egesz... :'( 14/L

2016. márc. 20. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"ezt mar vegigcsinaltuk a testvereddel nem fogjuk veled megegyszer."


Jó Ég! :-(


A testvéreddel nem tudod megbeszélni a gondjaidat?

2016. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel vele "végig csinálták" ezert nekik tökéletes a kaocsolatuk és amit tesómnak elmondok azt tovább adja a szüleimnek:(
2016. márc. 20. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a tesód? Hány évesek a szüleid? A tesódnak van gyereke?
2016. márc. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem valami nagyon nincs rendben. Az is lehet, hogy belefáradtak a gyereknevelésbe, ha nagyon durva lennék, azt mondanám, hogy te csak "besikerültél". De lehet, hogy ez van a háttérben.
2016. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tesóm 24 éves van egy kisfia. A szüleim pedig mind a ketten 44 évesek
2016. márc. 20. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!