Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne adni egy apukának...

Mit lehetne adni egy apukának névnapjára, ha már nem baba a gyerek, és nem lehet babafotókat adni neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 19:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért fotókat csak babáról lehet adni?
2016. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem eleve nem túl kreatív dolog a gyerekről fényképeket adni egymásnak.
2016. márc. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Babafotót az apának ajándékba??? Eddig se kellett volna. Vésd az eszedbe, nem csak apa, hanem férj, férfi is...


20 éve házas nő.

2016. márc. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Bort, kupont, megfőzöd a kedvenc vacsoráját, koncert jegyet, úristen tényleg soroljam? Vagy ha nem álltok jól anyagilag akkor csak valami jelképes kis apróságot, pl egy boldog névnapos kártyát szeretlek Jóska felirattal.
2016. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Főzöl valami jó kaját aztán annyi. Nem kell túllihegni ezt sem meg a szülinapot meg az évfordulót sem.
2016. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy van egy gyereketek még neki is vannak vágyai és nem kéne minden ünnepnek a babáról szólni. Vegyél azt amit szeret, ha makettezni azt, ha főzni akkor különleges alapanyagokat, ha autót szerelni akkor új csavarkulcsokat és stb. Vagy csak simán kérd meg valamelyik nagyit, hogy vigyázzon egy éjszaka a gyerekre, főzz egy finom vacsorát és töltsetek együtt egy szenvedélyes éjszakát.
2016. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 MZ.per.X ***** válasza:
96%

Baba fotót névnapra?


Hát én ettől kiakadnék, nem elég hogy a gyereket látom minden nap, hétvégenként reggeltől estig, 18-25 éven át, de még a saját ajándékom is egy kép legyen róla? Persze, szereti az ember, meg minden, de legalább az ajándék ne csak a gyerekről szóljon. Másrészt én a saját gyerekemről alapból csinálnék egy halom fotót, nem kellene még 1.


Bár én alapvetően a névnapozást is hülyeségnek tartom felnőtt korban.

2016. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Most te a gyereket akarod megajándékozni ,vagy a férfit? Attól hogy apa, még egy külön személyiség.
2016. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Ne huhogjátok le, én úgy értettem, hogy a gyerek nevében is akar ajándékot adni, ami eddig a fénykép volt, és most már valami újat akar kitalálni. A saját nevében természetesen olyasmit ad, amiket ti is írtatok. Szerintem.


Kedves kérdező, nézz körül a neten, egy csomó gyerekkel is elkészíthető kézműves ötlet van. Nem írtad, hány éves, kisebbel én sóliszt gyurmába nyomott tenyérnyomatot csinálnék, vagy papírra festékkel tenyérnyomatot (van bőrbarát festék, ha ez aggasztana). Nagyobb gyerekkel mozaikot csinálnék. Egy fél rajzlapra készítenék egy egyszerű rajzot (alma, körte, szív, ilyesmi), megkérném a gyereket, hogy ragasszon színes papír darabkákat a képre, értelemszerűen. Ilyesmire gondolok, talán a képről jobban megérteni, mintha tovább magyaráznám: [link]

2016. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Magadat.
2016. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!