Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan közöltétek a szüleitekk...

Hogyan közöltétek a szüleitekkel, hogy unokájuk lesz?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor? Mit szóltak a szüleitek?

2015. dec. 29. 00:41
 1/7 anonim válasza:
32%

Múlt héten volt és 18 éves vagyok. 5 éve van barátom... Igen 5 éve :D Mivel két éve dolgozom és a barátom is lakásunk van így hát örültek neki.

Anyukám elé büszkén álltam, tudtam, hogy ő örülni fog. Apukám elé kicsitidegesen, de legnagyobb meglepetésemre ő is boldog volt.

2015. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lina63 ***** válasza:
100%
Mikor megmondtam neki akkor annyit, hogy gyere velem uh-ra, mert úgy néz ki terhes vagyok (férjem dolgozott akkor). 24 voltam 1 éve voltunk házasok férjemmel. Örültek neki😊
2015. dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az okostelefonok vilagaban......felhivtam oket telefonon,es ugyanebben az idoben kuldtem fotot a tesztrol....Nagy volt az ujjongas :) (szemelyesen nem tudtam megmondani mert nagyon messze laknak)
2015. dec. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim 100 km-re laknak, akkoriban kb. havonta mentünk haza egy napra (nagy volt a hajtás a munkában). Anyu mosogatott, én odaálltam mellé. Azt kérdezte, terhes vagyok-e? Mondtam, hogy igen.:) Azt mondta, a tartásom ösztönösen más lett. Az a baba sajnos elment a 9. héten, a második terhességem 2 hónap múlva jött össze, azt abból vették észre, hogy csomó gyógyszert szedtem be ebédnél a vetélés miatt (merckformin, ultrogestan, d-vitamin, femibion, letrox:D).


28N, 36F, akkoriban voltunk egy éves házasok, mikor az első fogant. Örültek, mert szeretik a férjemet és engem is, el tudjuk tartani magunkat és boldogok vagyunk együtt, és ezt látják.


29 hkm

2015. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimet nem érdekelte, így nem csináltam nagy felhajtást körülötte. Közöltem, hogy terhes vagyok, erre apám közölte, hogy "na az én nyakamra nem hozol porontyot" Anyám meg részeg volt mint mindig, így el sem jutott az agyáig a hír. Én elköltöztem, éltem/ élem az életem azóta is.

Anyósomnak a férjem közölte, hogy baba jön. Ő meg az öröm helyett közölte, hogy a lánya is terhes (nem volt, csak ezt mondta), majd kibökte, hogy "nem egy városi lányt akart menyének" (a férjem vidéki, én pesti vagyok)

Így az anyósomék sem igazán voltak kíváncsiak a babára.

2015. dec. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
11 hetes terhesen Karácsonykor közöltük úgy, hogy a pár nappal korábban készült UH képet bekeretezve és becsomagolva átnyújtottuk a fa alatt. Öröm, boldogság és pityergés kísérte mindkét oldalon. Én 28, párom 30 éves volt akkor.
2015. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miutan doki is megerősítette,uh képet mutattunk nekik,visszakerdeztek,hogy ez az,amire gondol...örültek nagyon mindket oldalon...es "ki is rohogtek",mert 2-3honappal előtte meg nagyon hárítottuk a gyerek kérdést ,23 evesek coltunk mindketten.
2015. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!