Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehetne adni egy apukának...

Mit lehetne adni egy apukának névnapjára, ha már nem baba a gyerek, és nem lehet babafotókat adni neki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
én azon is behaltam, hogy ha a gyerek már nem kisbaba, akkor már nem elég aranyos ahhoz, hogy ajándék legyen :D
2016. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
91%
Babafotót max. apák napjára, de az is minek. Ő az apa. Vagy ránéz a gyerekre, vagy rákattint a Béluska mappára, és mindent lát.
2016. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%

Ettől tépem ki az összes hajam, amikor azt hiszik az emberek, hogy ha már vki anya, apa lesz, akkor az ajándék is csak a gyerekről szólhat, meg az ember egész élete is, és elvész az egyénisége.


Én pont, hogy ilyen ünnepekre nem babafotót, családi naptárt, családi képes lóf...t adnék, hanem személyre szóló ajándékot adnék, Józsinak, nem "az apukának". Mozijegy (ha vki el tudja vállalni a babát addig, amíg anyuval kiruccannak), minőségi bor / sajt / tea (amit szeret), hobbijához vmi eszköz, egy jó könyv...

2016. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
90%

A férjem imádja a fiúnkat. Egy rugóra jár az agyuk. Csak egymásra néznek és tudják mit gondol a másik.

De ettől függetlenül a férjem nézne nagyot,ha egy fotót kapna a fiáról. Ugyanígy a fiúnk sem díjazná,ha névnapjára kapna egy fotót rólunk.

2016. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!