Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért nem engedi...

Szerintetek miért nem engedi anyukám, hogy a barátommal aludjak néha?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok lassan betöltöm a 20-at, a barátom 23. Jövőhónapban leszünk együtt 2 éve de eddig csak szilveszterkor aludhattunk együtt. Sokszor vesztünk össze már ezen a dolgon de a legjobban az bosszant hogy amikor megkérdezem hogy miért nem engedi sosem válaszol. Utólag pedig annyit mond hogy amíg itthon élek addig ő dönti el. Nagyon rosszul esik hogy nem bízik meg bennem/bennünk. Pedig a barátomat is elég jól ismeri már.
2016. márc. 23. 15:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%
19 éves nagykorú ember vagy. Ha nem jösz ki a szüleiddel,költözz el otthonról.Akkor azt csinálsz amit akarsz.
2016. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, hogy ő dönti el? Miért mit tud csinálni veled? Ha ott szeretnél aludni, akkor közöld vele, hogy ott alszol, ne pedig engedélyt kérj..
2016. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
93%
Mert élvezi, hogy hatalma van feletted, hogy zsarolhat.
2016. márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
87%

Az meg addig oke, hogy eldontheti, amig otthon elsz, de nemhogy 19 de mar 6-7 evesen is minden dontesem magyarazatat megadom a gyerekemnek. Pont azert, hogy felnove majd kepes legyen o is helyes donteseket hozni.


Arra, hogy "miert" illene normalis valaszt adnia ahelyett hogy "csak". Az, hogy hatalmaban all, nem erv, csak eszkoz.

2016. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki, hogy nappal is együtt tudtok lenni úgy, nemcsak éjszaka.
2016. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
A 2-es válaszólónak ajánlom figyelmébe, hogy értelmes választ várok nem pedig ilyeneket. 1, tudja hogy szexeltünk már jó párszor 2, tudja hogy szedem a fogamzásgátló tablettát sőt anyával együtt mentem nőgyógyászhoz is. Egyszerüen csak az ott/itt alvást nem engedi. Úgyhogy kérlek kultúrált választ adj vagy inkább ne is írj.
2016. márc. 23. 15:53
 7/39 A kérdező kommentje:

Még tanulok és így saját kereset nélkül nehéz elköltözni otthonról egyrészről másrészről másik válaszolónak is válaszolva már mondtam neki meg tudja is hogy nappal is meg tudjuk oldani de különösebbképpen nem hatja meg. Nem vagyok bulizós típus, káros szenvedélyem nincs és sosem voltam rossz tanuló mondhatni jó gyerek voltam és még sem enged. Amúgy azt mondta hogy ha ott akarok eludni és elmegyek akkor van autó és értem jön ( hogy tényleg megtenné-e azt nem tudom).

Ui.: az előző válaszom tárgytalan mert eltűnt annak a személynek a válasza akinek címeztem.

2016. márc. 23. 16:16
 8/39 anonim ***** válasza:
59%
Ezek után amiket leírtál, érthetetlen.
2016. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
14%
19 évesen elég zatyvaságot írsz !
2016. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nem zagyvaság hanem az igazság. Ha esetleg valami zavaros akkor kérdezz rá és válaszolok.
2016. márc. 23. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!