Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek miért nem engedi...

Szerintetek miért nem engedi anyukám, hogy a barátommal aludjak néha?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok lassan betöltöm a 20-at, a barátom 23. Jövőhónapban leszünk együtt 2 éve de eddig csak szilveszterkor aludhattunk együtt. Sokszor vesztünk össze már ezen a dolgon de a legjobban az bosszant hogy amikor megkérdezem hogy miért nem engedi sosem válaszol. Utólag pedig annyit mond hogy amíg itthon élek addig ő dönti el. Nagyon rosszul esik hogy nem bízik meg bennem/bennünk. Pedig a barátomat is elég jól ismeri már.
2016. márc. 23. 15:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg kistelepülés, sok hívő ismerős. Mit szólnak a szomszédok. Nincs benne ilyesmi?
2016. márc. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hogy úgy érzed igazad van, de csak az övék ott minden. Hidd el mindenütt úgy van hogy a házi gazda dönt el pár dolgot. Még ha az nem is tetszik másoknak. Ha külön költöztök, ott majd ti lesztek a mindenhatók.
2016. márc. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
31%
Nézd, amíg az ő házában laksz, az ő kenyerét eszed, gyerek vagy, beleszólhat az életedbe. Költözzetek külön, tartsátok el magatokat, és akkor azt csinálhattok, amit akartok.
2016. márc. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, ahogy többen írták, ne elkérd magad - ez 19 évesen több mint nevetséges - hanem tájékoztass: ide megyek, akkor jövök, pont... ajtó betesz. Elsőre persze lesz nagy hőbörgés - minden új felállást szokni kell - másodikra kisebb, harmadikra meg max fintorgás... ötödjére meg majd visszakérdezik, hogy "jó, és akkor a szokott időben jössz?" - másoknál is így történt ez, a szabadság ritkán érezik sült galambként...
2016. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Igen kis településen lakunk igaz hogy városi címmel rendelkezik de inkább hasonlít egy falura. Vallásos ismerős nincs de abban lehet hogy van valami és félt attól hogy kipletykálnak itt az utcánkban pár szomszédunkból ki is nézem. De ha ez van benne legalább mondaná el. Én elfogadom a döntését csak indokolja nekem addig viszont nem tudom mert
2016. márc. 23. 17:01
 16/39 anonim ***** válasza:
44%

Ennek semmi köze ahhoz, hogy szexelsz-e. Én sem engedném meg feltétlenül, hogy nálam aludjon valaki rendszeresen. Sok oka lehet. Pl. van, aki nem szeret idegenek jelenlétében otthon kakilni a hangok és egyebek miatt. Azt sem biztos, hogy szeretné hallgatni éjjel, ahogy kufircoltok.

Én pl. megengedném, hogy nálam aludjon az apám, de nem biztos, hogy megengedném, hogy a csajával együtt aludjon nálam, és nem azért, mert nem bízom benne vagy ilyesmi, de engem zavar egy idegen a lakásban. Jó évente egyszer nem, de rendszeresen azért idegesítene. Te pedig rendszert, kvázi összeköltözést akarsz, ha jól értem, amit jogosan ellenez anyukád.

2016. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
*csak indokolja meg nekem mert addig viszont nem tudom mivel nem mond nekem semmit
2016. márc. 23. 17:03
 18/39 anonim ***** válasza:
49%

Hát, akkor kérd meg, hogy indokolja meg végre. Szerintem simán arról van szó, hogy nem akarja, hogy odaköltözzék a pasi. Mert a néha ott alvásból előbb-utóbb odaköltözés lesz, ott lesz a fogkeféje, papucsa, gyűlnek a gatyái, zoknijai, ingei stb.

Nálunk is ez van. :D Persze én saját lakásban lakom, de lassan átköltözik hozzám a barátom :D

2016. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Nem rendszerességgel szeretném, mivel a barátom jelenleg kölföldön dolgozik és általában 1 hétre jön haza 6 hét után és én kb 1 alkalomra gondoltam amikor hazajön ha anya nem szeretné hogy a barátom itt aludjon akkor mennék én mert engem meg ott nagyon szívesen látnak. És már az anyukája többször kérdezte hogy nem alszok-e ott. De igen lehet ez is annak az oka hogy nem engedi. Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. márc. 23. 17:10
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Mondd ezt édesanyádnak:

"Anyu,ma Józsinál alszok,mert meghívott az anyukája,hogy aludjak náluk."

2016. márc. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!