Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azt gondoltam, hogy meg tudok...

Azt gondoltam, hogy meg tudok bocsájtani. De most ugy érzem, hogy nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 év hazaság és három gyerek után, a férjem megcsalt. Tagadott mindent, de végülis be kellett vallania mindent, mert a nő terhes lett. Egy ideig még "kettős életet él" Én szenvedtem mint a kutya, kérleltem hogy maradjon velünk, meg Tudttam volna bocsájtani neki a gyerekket is elfogadtam volna.

Ahogy telt az idő én szép lassan összeszedtem magam. Kértem döntsön vagy itt vagy ott (akkor már ennek jobban örültem volna). Ő döntött és maradt velünk. A gyerek megszulet, sajnos beteg. Most egy éves Down szindrómája és nagyon nehéz vele. Közös felügyelet van ez a gyakorlatban viszont ugy nézz ki, hogy gyerektartást fizetünk és van hogy havi szinten többet van nálunk mint az anyjánál.

Tudom a gyerek nem tehet semmiről, és ha itt van mindent megteszek érte.

De elegem van, nem tudom tovabb csinalni. Nekem elég az en 3 gyerekem, a férjemre sincs mar szükségem.

Csak én és a gyerekek sokkal boldogabbak lennénk.

Hogy mondjam meg ezt neki?


2016. márc. 25. 23:20
 1/10 anonim válasza:
86%
Mondd meg neki, hogy ezt már nem bírod így tovább. Költözzön oda a másik nőhöz és neveljék ketten a gyereket. Az ő felelősségük, te abszolút nem tehetsz semmiről, nemhogy még rádvarrják a másik gyereket.Nyilván nem tehet róla szegény, de ketten csak fel tudják nevelni.
2016. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy itt leírtad:elegem van, nem tudom tovabb csinalni. Nekem elég az en 3 gyerekem, a férjemre sincs mar szükségem.

Csak én és a gyerekek sokkal boldogabbak lennénk.



Legyél őszinte.

2016. márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Már ott amikor lebukott, ki kellett volna rakni a szűrét. Olyan gusztustalan ez. Még te pátyolgasd a férjed "szerelem gyerekét". Nem tehet róla, és elég baj az, hogy betegen született szegény, de a férjed gyereke. És mit mondasz a szomszedoknak, rokonságnak? "Sziasztok ez itt a férjem és a szeretője gyereke, de én többet vagyok vele mint az anyja".

Fizeti a férjed a tartásdíjjat? Igen. Ott a helye az anyjánál, habár el tudom képzelni, hogy milyen nőcske lehet...

Nem a te felelősséged más gyereke.

Döntened kellene, hogy mi neked és a gyerekeid számára a jó..

Én tuti, hogy összecsomagolnám a férjem cuccait, és mehetne Isten hírével..Nem érdemel meg egy ilyen társat maga mellett mint te...

2016. márc. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Először is.Le a kalappal előtted!Nagyon szomorú történet a tiéd.Én azt gondolom ha eljutottál arra a szintre,hogy érzelmileg el tudod engedni a férjed ne legyen bűntudatod.Tedd meg.A hibáiért neki kell vállalni a felelőséget még ha hatalas árat is fizetett érte.
2016. márc. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ugy mondd meg, ahogy itt nekunk. Sokat nem kell magyaraznod, h mit erzel es miert szantad ra magad erre a lepesre, hiszen tudja jol, mit tett veled ... es hogy ez most annak a kovetkezmenye. Tenyleg le a kalappal elotted. Most mar ideje a sajat eletedre, a sajat boldogsagodra koncentralnod.
2016. márc. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Meg vmi: kozos felugyeletnel elvileg egyik fel sem fizet a masiknak gyerektartast.
2016. márc. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Ezt kétszer kellett elolvasnom, hogy jól értem-e: tehát a férjed, a 3 gyerekes nagyfarkú apakandúr félrekefélt, teherbe vert valami bulát, hülyének nézett és tagadott, ameddig tudott, visszasomfordált a te ágyadba, a te lábaid közé, és örömbódottág felkiáltással még a szefós zabigyerekét is nyakadba varrta.

Megadnád a koma telefonszámát, szeretném, ha engem is tanítana, mert tényleg nagy király az ürge.

2016. márc. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Eloszor is: respect Neked! Mas gyereket "nevelni"...

2.huzott volna gumit a farkara....

3. Megmondod neki: eleged vam ebbol a helyzetbol, nem tudos tovabb csinalni. Költözzon oda, jobb lesz es jobb lenne ha csak ti 4en a gyerekkel maradnatok....

2016. márc. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Rohadjon meg az ilyen,nevelje ő a f.kölykét a k.-jával, ilyen egyszerű,fizesse neked a gyerektartást,3 gyerek után az már nem olyan rossz.
2016. márc. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9%
Minek szultel 3 kolkot?
2016. márc. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!