Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél, ha a lányodról...

Mit tennél, ha a lányodról megtudnád, hogy füvezik és gyógyszereket szed?

Figyelt kérdés

Előre szeretném leszögezni, hogy nem egy kilátástalan, elzüllött kamasz vagyok.

Többször voltam évfolyamelső, a versenyeket, amiken elindulok, általában megnyerem, több hobbim és nyelvvizsgám van, szóval nem élek unalmas életet.

De néha muszáj lazítanom, mikor már úgy érzem, hogy a fejem szétrobban és mindjárt megőrülök.

És attól félek, hogy itthon sejtik, hogy valami nincs rendben... Vagyis nem 100%, de múltkor a tetőn pihentem és mikor jöttem vissza, anya itthon volt és kérdezte, hogy mi ez a fura szag.

Ma is elkezdte szagolgatni a kabátomat, hogy olyan érdekes illata van, inkább kimossa.


2016. márc. 26. 18:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
81%
hát én aggódnék. azt gondolnám, hogy túl vagy stresszelve és túl sok mindenben vagy benne és próbálod a maximumot hozni ahelyett, hogy kicsit élnél is. ezt a fajta hiányt a lazításra és pihenésre gyógyszerekkel és fűvel próbálod kompenzálni.
2016. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
A maximumot hozom, nem csak próbálom azt hozni.
2016. márc. 26. 18:41
 3/33 anonim ***** válasza:
61%
Megijednék, aztán magamat marnám, mit, mikor rontottam el. Miért nem vettem észre, hogy gondok vannak a gyerekemmel?. Mindenképpen beszélnék vele, hátha még nem késő.
2016. márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
61%
Ha valaki drogozik az az én szememben igenis elzüllött semmirekellő. Sok mindent elnézek, de a drogozás az amit nem. Egy egészséges, normális ember nem csinál ilyen ökörségeket. Ezzel mindent le is írtam.
2016. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
32%
Milyen gyógyszereket szedsz?
2016. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Elgondolkoztató.

Talán jobban örülnék egy közepesen tanuló, nem drogozó gyereknek...

2016. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%

A fűvel semmi baj nincs, ha mértékkel csinálod. Gyógyszert viszont abba hagynám.

Esetleg próbálj átállni vizipipára, az is ellazít, mégsem annyira káros.

2016. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
66%

Miért lettem lepontozva? Mert azt mertem írni, hogy egy felelős, normális ember nem drogozik?

Ja! Elfelejtettem, hogy

- a gyakorin menő dolog drogosnak lenni

- csakis a szülők ronthatták el, a 18 éves soha nem ront el semmit

-itt senki nem az igazságot akarja hallani, csak azt amit maga is annak gondol.


De nekem 8, hogy mennyire teszed tönkre magad. Az sem érdekel ha gyógyszer és drog túladagolás miatt a boncasztalon talál meg anyád. A te életed úgy teszed tönkre ahogy akarod.

Nyilván okosabb megoldás drogozni, gyógyszerezni, mint a feszültséget és a sok feladatot csökkenteni, annyit teljesíteni amennyit tudsz vagy szeretnél.

2016. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
44%

"nem egy kilátástalan, elzüllött kamasz vagyok."


jaj ne gyere már ezzel. minden tini MINDEN TINI azt hiszi magáról hogy felnőtt és okos és hogy mindent tud az életről a szüleitől is jobban tud mindent. te sem vagy különb

2016. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
19%
a füvezés meg inkább lótyoskodás, mert azok a csajok szoktak cigizni füvezni, dugni, piázni stb. fogadjunk már nem vagy szűz
2016. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!