Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyaként mit szólnál, ha...

Anyaként mit szólnál, ha megtudnád hogy a lányodnak idősebb párja van?

Figyelt kérdés
Húszas évei kozepén lévő lány, 40 éves férfival.
2015. dec. 5. 19:07
1 2
 1/17 tiborciusz ***** válasza:
72%
Hát eléggé ki lennék akadva de mivel nem vagyok nő ezért anya sem..:D
2015. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
ez sok mindentol fuggene. ha mondjuk a lanyom 25 vagy afeletti, az mar mindjart mas, mintha 20-21 lenne. illetve, hogy a ferfi 40 eves, vagy negyvenes? mert utobbi az lehet mar majdnem 50 is. harmadreszt, milyen a ffi elethelyzete? 3 gyerekes, nos apuka, vagy tobb gyerekes, de mar elvalt ferfi? ( mondjuk mind a ketto egyforman rossz szerintem). osszessegeben egyaltalan nem orulnek neki.
2015. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
40-es évei elején van, nincs gyere, de szeretne.
2015. dec. 5. 19:27
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem volt házas.
2015. dec. 5. 19:28
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Számít a lánynak, hogy az anya mit szól hozzá?

Kikérte az anyja véleményét?

ha nem tette, minek is szólna bele egy felnőtt ember döntésébe?

2015. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
68%
Ha normálisan élő ember akkor miért zavar téged?
2015. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Durva. A lányod kislány hozzá képest. Ez aggasztó. Én biztos nem vállalnám így 45 évesen, nem vagyok pedofil.
2015. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy írod, kb 15 év van közöttük.

Ez manapság már hol számít??

Ha normális a pasas, akkor már kész egzisztenciával rendelkezik, és biztos lábakon áll.

Vagy jobban szeretnél a lányod mellé egy "korban hozzá illő" drogozó diszkósgyereket, aki még a szülei nyakán él, és akinek az összvagyona a telefonja, meg egy karika a fülében?

2015. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Amikor megtudta, kiakadt, majd megismerte, megszerette, és szóba se került többet a dolog. Én 25, ő 39, elvált, a lánya 12.
2015. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát értetlenkednék, ahogy értetlenkedek minden hasonló kapcsolatnál. Önmagában az, hogy nagy a korkülönbség két ember között annyira nem is gáz, de úgy, hogy az egyik 20 a másik meg 40? Nem tudom elképzelni milyen közös témája, hobbija, akármije lehet egy 20 évesnek egy 40 évessel. Oké megy a szerelem, meg turbékolás, meg minden, de ez hamar ki fog hűlni. Szóval végülis az anyának ez megnyugtató, hogy úgyse tart majd sokáig a dolog.
2015. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!