Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleimmel nincs jó kapcsola...

Kimi.. kérdése:

A szüleimmel nincs jó kapcsolatom. Szinte már nagyon rossz. Ez kb.2-3 hónapja van. Többi lent!?

Figyelt kérdés
Van egy tesom aki miatt mindig kikapok. Mindent hazudik a szüleimnek persze ők elhiszik...nem vagyok nyuszi nem hagyom magam vissza beszélek nekik.anyám azt mondja h pszichologushoz vissz engem. Akkor most oda kéne mennem?
2016. márc. 27. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit hazudik rólad a tesód? Miért nem bíznak benned a szüleid? Volt valami előzménye?
2016. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Hasonló helyzetben vagyok én is .. Tesóm 10 évvel idősebb szóval esélyem nincs és hab a tortán az, hogy fiú.. Na én ilyenkor felidegesítem magam és bevágom a durcit aztán elbeszélgetek velük.. És aztán tesóm kaap :D :D És persze megpróbálok sírni
2016. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Minden félét hazudik. Pl.: hogy azt mondtam a szüleimre hogy utálom őket... Hiába tagadom le nem hiszik el.. Nem volt előzménye mert nem szoktam nekik hazudni. Lehet hogy azért mert nem hagyom hogy a hazugságra hallgassnak ezért vissza beszélek nekik?

(2.válaszolonak) akkor gondolom érzed hogy mit érzek... Csak nekem nem kell erölködnöm. Rám néz az apám és sirok egyből xD

2016. márc. 28. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!