Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy hozzam fel, hogy elmennék...

Hogy hozzam fel, hogy elmennék wellnessezni a barátommal?

Figyelt kérdés

Tudom, túlizgulom.

De még sosem volt senki az életemben és nekem ez furcsa és anyával nem tudom, hogy beszéljek az ilyen dolgokról.

A lényeg annyi, hogy mivel a barátom elutazott a szünetre, ezért keveset tudtunk együtt lenni. Mondta, hogy elutazhatnánk pár napra wellnessezni kettesben. És ez jó lenne, mert "az" még nem történt meg köztünk és ez lehetne rá a jó alkalom.

Csak ugye ezt valahogy meg kéne beszéljem itthon és én sosem beszéltem még a személyes dolgaimról.



2016. márc. 28. 10:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Hány évesek vagytok?
2016. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
17 és 19, mindketten végzősök.
2016. márc. 28. 10:51
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
hát ha anyukádnak elmondod egyből levágja a szitut hogy ti már szexeltek illetve kettesben akartok lenni.
2016. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha olyanok a szokások nálatok, hogy el kell kéredzkedni mindenhová,vagy bejelentési kötelezettség van, akkor kérdezd meg,hogy szeretnétek elmenni wellness ezni,van e ellene kifogásuk? Ha nincs ilyen ,akkor meg hogy képzeld mutter/fater ,a xyz (barátod neve) elvisz wellness-ezni a hétvégén. tök jó.

Ha olyanok a szüleid,akik szerint még fiatal vagy arra,hogy megtörténjen ""az"" akkor úgyis akadékoskodni fognak, ha nem ,akkor meg kár izgulni a dolgon, max mondanak egy jóvan, menjél,érezd jól magad -t.

Szerintem amúgy simán ez utóbbi lesz. Bár én szülőként biztos lélekben fojtogatnám a barátodat (ez egyfajta féltés, féltékenység amúgy a szülőktől, szóval nem feltétlenül köcsögség áll a háttérben) :)

2016. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Hát ugye nem mindegy, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel, mennyire fognak szigorúan, és kivel akarod kifizettetni a részedet. Mert egy ilyen program messze nem olcsó. Ha a te saját pénzedet akarod erre költeni, akkor elengednélek, de se nem én nem fizetném, se azt nem engedném, hogy egy pasi, ilyen kevés együttjárás után fizesse neked.
2016. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Hát pont ez a baj, hogy nem tudom, nálunk milyen "szokások" vannak, mert még sosem volt barátom. :D

De elég engedékenyek voltak eddig, abból sem volt baj, ha itt aludt párszor, vagy ha én maradtam náluk.

Saját pénzem nincs, de az eddigi tapasztalatok alapján szerintem a barátom akarná fizetni, bár ezt nem hagynám. De majd megkérdezem tőle, hogy gondolta, vagy mi legyen.

2016. márc. 28. 11:15
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Felolem mehetnel, meg szerintem engedni fognak, de ha mar ilyen felnott vagy hogy elutazol kettesben a baratoddal akkor azt mar ne anyuci penzebol akard, mert kisse nevetseges.
2016. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Mi lenne ezen nevetséges?

Gimnazista vagyok, honnan legyen saját pénzem? Raboljak bankot?

Az eddigi utazásaimat is fizették, még akkor is, ha ők nem jöttek.

2016. márc. 28. 12:57
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

H már aludtatok egymásnál, nyilván nem hülyék a szüleid, és tudják, hogy abból nem csak alvás van, mégha a valóságban nem is feküdtél még le vele.

Nem kell ezen ennyit pörögni, megmondod, hogy szeretnétek elutazni egy hétvégre kettesben, tudnának-e beleadni? Valami zsebpénzed azért csak van vagy telejsen a szüleidtől várod el, hogy finanszírozzanak egy 30-40 ezres hétvégét?

2016. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem szoktak zsebpénzt adni.

Ha kell valami, akkor szólok nekik és vagy megveszik, vagy ideadják valamelyik kártyájukat, vagy készpénzt adnak és megveszem én. Mivel nem mondtak soha semmire nemet, ezért nem gyűjtöm a pénzt. Ha van, akkor elköltöm.

Most is csak pár ezres van a pénztárcámban, azzal meg nem megyek messzire. :D


De nem is gondoltam arra, hogy bármelyik szülő azt mondaná a gyerekének, hogy fizesse, ahogy akarja, de ő nem segít neki.

2016. márc. 28. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!