Anyám teljesen kattant?

Figyelt kérdés

Anyám állandóan rám van szállva. Régebben a batyjammal is pont ezt csinálta.(mar nem el velunk)

Folyton a sajat eletevel jon,hogy o mennyire tudott mindent mar 15 evesen, az eletrol stb. Meg hogy neki soha senki nem segitett (ez nem teljesen igaz amugy).

Meg olyanokat vag a fejemhez hogy el lehet koltozni meg ferjhez lehet menni ,nem hianyoznal stb.

Mindent ossze-vissza kalkulal,nyomozonak hiszi magat vagy nem tudom... Peldaul legutóbb vettem magamnak egy bor kabatot, majd egy het mulva hozzam vagta hogy tudja am hogy ez mire megy ki,hogy en borkabatot veszek... Agressziv rocker stilus..

Vagy peldaul ha nyelvbol kapok egy otost,de matekbol epp nem kapok semmit akkor azzal jon hogy direkt masbol szerzek jegyet es nem matekbol (elso helyre olyan egyetemet jeloltem ahova a matek kell),es nehogy azt higyjem hogy ot erdekli hogy mit sunyizok es hogy megis mit akarok csinalni az eletemmel,ot nem erdekli a tanulmanyomat...egyszoval a leghetkoznapibb eseteket is tulkalkulalja magában,barmit mond neki az ember majd egy het mulva hozzavagja a masikhoz... Es SOHA NEM ISMERI EL HOGY O IS EMBER es nem hibatlan.o mindent tokeletesen csinal...

Meg egy pelda: Legutobb hallgattunk egy szamot,es en megkerdeztem szerinte ezt most lany vagy fiu énekli,mert olyan fura a hangja?

Erre o 10perc mulva visszavagott hogy allandoan a massagra meg a drogra lyukadok ki (soha nem beszelek ezekrol,csak ha pl tvben feljon temakent...ezt a kerdest az enekkel kapcsolatban sem azert tettem fel...de persze o ezt sem hiszi el. :D)



2016. ápr. 1. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Kivan idegileg. Vagy a munkahelye, vagy a klimax, vagy .... Édesapád veletek él?
2016. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Most gyesen van tesómmal.

Igen.apu velunk el,vele minden ok. :)

2016. ápr. 1. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik, 18 évesen elmész melózni, fogod magad kalap kabát elköltözöl.
2016. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D ok.
2016. ápr. 1. 21:18
 5/8 death42 válasza:
Hát meg kell hagyni van egy stílusa. De sztem nem hibbant, hanem kissé figyelemhiányos szereti, ha körülötte forog az egész világ. Az én anyám is hasonló, vagyis a nevelőanyám, mert franc tudja ki volt az igazi. :D
2016. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

/5: "Az én anyám is hasonló, vagyis a nevelőanyám, mert franc tudja ki volt az igazi. :D"

Tessééék?? Elmagyarázod?

Bocsánat az offért.

2016. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 death42 válasza:
#6 Mármint mit, hogy örökbe fogadtak? :D Nem ismerem az igazi anyámat, nem mintha érdekelne. Nem attól lesz anya valaki, hogy kinyom egy gyereket a szülőágyon. Ami bosszantó az enyémben, hogy mindig minden helyzetben azt hiszi, hogy körülötte forog az egész világ. Ő is körülbelül ilyen stílusban beszél velem, mint a kérdezőjé, de a vérszerinti gyerekeivel is így beszél nem csak velem, mert örökbe fogadott vagyok vagy ilyesmi.
2016. ápr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Totálisan megértelek, anyám is ilyen...

Hány éves vagy?

2016. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!