Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyum megsértődött, mert nem...

Anyum megsértődött, mert nem akarom megkérni a barátom, akivel egy hete járunk, hogy segítsen cipekedni, pakolni. Túlreagálja?

Figyelt kérdés
Apukám vagy anyu valamelyik munkatársa is tudna segíteni... 18L
2016. ápr. 3. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
És a barátodat annyira megterhelne egy cipekedes? Teljesen normális, ha megker erre anyud.
2016. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ismerik mar egymast? Ha nem, szerintem eleg korai megkerni ilyenre. Ha egyszer talalkoztak mar, meg toled fugg, mennyire erzed furcsanak a szitut. Sztem tulreagalja a sertodest. Mas lenne, ha mar " bejaratott" lenne a baratod... :)
2016. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Ne kérd meg a barátodat, de nyugodtan elmondhatod, hogy nagy melótok lesz, pakolni, cipekedni kell. Ha felajánlja, hogy segít, jó, ha nem, akkor megmondod anyudnak, hogy nem ér rá.

Szerintem is túl friss még ez a kapcsolat ahhoz, hogy a család bármire megkérje a srácot, max értékelni lehet, ha magától felajánlja a segítségét.

2016. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem volt egy ilyen barátnőm,akinek a pasiját az anyja mindenre befogta.


Én biztos nem lennék más anyjának a csicskája.


Ez független attól,hogy mióta jártok.

2016. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is csicska dolog. Ha nem lenne barátod, akkor is megoldaná valahogy.
2016. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

"a barátom, akivel egy hete járunk"


Mond az anyudnak, hogy már dobtad, mert nem bírod a kötöttséget.

:)

2016. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindegy milyen helyzeben. Ha csak azért kéne odamennie akkor 1 hét után nyilván nem fog, de ha nálatok van és anyukád látványosan cipekedik akkor igazán segíthetne.
2016. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem életszerű elvárás, hogy egy friss kapcsolatban azonnal egymás családjának a nyűgjét is magatokra kéne vennetek. Főleg, hogy rá sem vagytok igazán szorulva a segítségre, mert lenne más is, aki meg tudná csinálni...


A normális sorrend az lenne, hogy randizgattok, amikor körvonalazódik valami komolyabb, akkor bemutatjátok egymást a szülőknek mindenféle pakolás nélkül. Aztán amikor már a szüleid elfogadták őt, és a srác sem gyomorgörccsel állít be, hogy úristen vajon mi lesz, vajon kedvelnek-e, na akkor tudok elképzelni egy ilyen kérést. Korábban csak nagyon indokolt esetben, ha tényleg nem bírjátok megoldani.

2016. ápr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!