Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az anya reakciója az...

Normális az anya reakciója az alábbi helyzetben vagy túlreagálja? Ez azt jelenti, hogy nem bízik az apában?

Figyelt kérdés

A nyári szünetben az apa van otthon 1 hetet a 4 éves kislánnyal, anya dolgozik azon a héten. A gyerek leesik a fáról, eltörik a lába.

A nő csapot-papot otthagy a munkahelyén, rohan a kórházba.


Mi a véleményetek róla? Végül is az apa ott van, ugyanolyan szülő.


2015. júl. 20. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Az anya is szülő. Még, ha dolgozik, akkor is. Teljesen normális reakció, hogy ott akar lenni a gyereke mellett ő is. Az nem lenne normális, ha az apát hibáztatná a balesetért, mert ez megtörténhet az anya felügyelete mellett is.
2015. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, miért ne lenne az anya reakciója normális.
2015. júl. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen normális reakciónak vélem. Az anya aggódik a gyermeke miatt. Ezért gondolom a munkahelyén sem tudna normálisan a munkájára koncentrálni. Nem feltétlenül az apa miatti bizalmatlanság az oka annak, hogy rögtön a kórházba szalad. Inkább a gyermeke iránt érzett aggódás.
2015. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy normális, én is ezt tenném. Ha leesik a fáról, s nem történik baja kisebb zúzódáson kívül, akkor talán nem mennék rögtön, de egy lábtörés csak súlyos dolog. Csak érdekli az anyát, mi van a gyermekével, s annak nincs jelentősége, hogy az apa ott van vagy nem.
2015. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen normális, aggódik a lányáért. Ez nem azt jelenti, hogy nem bízik az apában, egyszerűen ő is ugyanolyan szülő és ilyen helyzetben a lánya mellett szeretne lenni.
2015. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen normális, hogy csapot-papot otthagy és rohan a kórházba, én is ezt tenném. Ez nem jelenti azt, hogy nem bízik az apában.
2015. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Te vagy az apa.
2015. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Én gyesen vagyok itthon a gyerekekkel, férjem dolgozik. Ha bármelyik gyerekkel bármilyen okból kifolyólag be kellene rohanni a kórházba, nagyon csodálkoznék, ha a férjem nem hagyna ott csapot-papot a munkahelyén, és rohanna a kórházba.
2015. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt vagyok, de ha felhívnám anyám, hogy kórházban vagyok, eltörtem a karom, lehetséges, hogy ő is bejönne....Mert anya, pont.
2015. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is normális a reakció!

7-es válaszoló! szerintem nem az apa hanem egy "kedves" valszeg gyermektelen munkatárs aki nem érti mire ez a hajcihő! Az hogy ott üljön a munkahelyén és rágja a kefét meg telefonálgasson össze-vissza hogy "mivanmár" ezáltal pont ugyanannyira nem dolgozna annak nincs értelme! És lehet hogy Ő jobban megtudja nyugtatni a gyereket is!

2015. júl. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!