Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fel mernéd vállalnia a gyereke...

Fel mernéd vállalnia a gyereke (i) d előtt, hogy 39 évesen beleszerettél egy 20 éves férfiba?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 4. 15:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
33%
Nő vagy férfi vagy? nem mindegy. :)
2016. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Nő:D
2016. ápr. 4. 15:04
 3/43 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudnám elképzelni, hogy 39 évesen mit nyújthatna nekem egy 20 éves fiú. Még kiforratlan a személyisége, azon kívül, hogy külsőre vonzó lehet, nem hiszem, hogy fel tudnék rá nézni.


A kérdésedre válaszolva biztosan nem vállalnám fel, csak ha tényleg működik a dolog hosszú távon. Ha magamból indulok ki, racionálisan azt mondom, hogy nem nagyon fog.

2016. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
63%

Én nem tartom valószínűnek, hogy ez működőképes lehet. Maximum szexuálisan kielégítő hosszú távon. Én inkább eltitkolnám.

De ugye az sem mindegy, hogy házas vagy-e, esetleg elvált?

2016. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon komolyan elgondolkodnék, hogy velem mi a baj, hogy egy nemrég még tinédzser fiú megmozgat. Mert a hiba a nő fejében van, valahol.
2016. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim válasza:
33%
Attól függ, hány évesek a gyerekek. A kicsiket (1-9) ne terheld vele, a kamaszoknak (10-16) apránként adagold, ha viszont fiatal (17-27), az rosszul eshet neki, h egy vele egxkorút szemeltél ki.
2016. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
57%

Mennyi idősek a gyerekek hozzávetőlegesen?

Így minden információ nélkül a válaszom, NEM.

Feljebb lévők nagy részével egyetértek.

2016. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
78%
Majd évek múlva ha esetleg kiderül erről a kapcsolatról, hogy valóban van valami értelme is.
2016. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
73%
Vágytál még egy gyerekre?
2016. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
55%

Elöször us szerintem az ekkora korkülönbséggel létezö kapcsolatok nem túl hosszú életüek,föleg ha a nö az idösebb.a fiuk késöbb érnek és egy 20 éves fiú távol áll egy felnött férfitól föleg a felfogásában.ma komoly kapcsolatot akar, holnap meg majd bulizni meg élni a fiatalok életét.


De ha már mindenképp fel akarod vällalni akkor az attól függ, hogy hány évesek a gyereke mert kisebb korban ez könnyeben megy,mintha mondjuk egy tinivel próbálnád elfogatattni, hogy az új "nevelö apuka" egy töle pár évvel idösebb srác

2016. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!