Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 46 évesen késő már gyereket...

46 évesen késő már gyereket vállalnia egy férfinek?

Figyelt kérdés
Fiatal feleség mellett, akivel nem terveztünk gyereket, de teltek az évek és látom, hogy valahol vágyik rá. Nem hozta fel, de ha nem félnék, hogy már lassan a nagyapja lehetnék, megpróbálkoznék vele talán.
2013. febr. 13. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Szerintem mindenkeppen! En parom 47 es en 28 vagyok! En is nagyon vagyom egy babara...
2013. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem késő.

Te nem a nagyapja leszel, hanem az édesapja. Nem kell azon rágódni, hogy mit gondol a világ.

Elárulom a férjemmel mi is 40 felül vagyunk, és nem sokára jön a 3.gyerek. :-)

2013. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám 48, anyám 35 volt, mikor születtem. Nem volt késő, nem bánták meg. Most 19 vagyok, édesapám 67, sokan a nagypapámnak nézik, de én imádom őt. Egészséges, fitt, szellemileg is minden rendben vele. A szüleim azt mondják, hogy én tartom őket fiatalon, különben már régen megvénültek volna. Én kifejezetten szeretem, hogy édesapámnak hatalmas tudása és élettapasztalata van. Nagyon sok érdekességet tudtam meg tőle, és sokat tanultam. Ezt egy 20 évvel fiatalabb apától nem biztos, hogy megtanulhattam volna. Szóval szerintem nem késő, de ezt neked kell érezned.
2013. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy férfinek soha nem késő.
2013. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan ez hülyeség.Miért lenne késő?Én ismerek olyat aki 51 éves korában csinált gyereket..És?Most 71 éves de kb 10 évet le tagadhatna.Kit érdekel más véleménye?Hajrá!
2013. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Akár még idősebb férfi is vállalhat gyereket, ha a feleség is szeretné. Igazán ettől teljesedne ki a házasságotok.
2013. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%

Nem késő.

Nagypapám 54 volt, amikor édesanyám született (nagymamám pedig 43). Második házasság (és össz. három gyeremekük született 2-2-2 év korkülönbséggel. Anya a legfiatalabb).

Mindketten megérték mind az 5 unokájuk születését.


Arra azért figyeljetek, hogy az apa idősebb kora is növeli a rendellenességek esélyét.

Fontos, hogy ezért minden szűrővizsgálatra menjen el az anyuka (pl.: Down).

2013. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem késő, ha még csak most lesz tervben, nincs rá garancia hogy azonnal megfogan, lehet hogy 1 évet vártok rá, aztán még 9 hó míg megszületik, és ottvan hogy már ötven vagy. bocsi.

nincs még gyereked?

2013. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Apu pont 45. volt amikor születtem.
2013. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is késő!Figyeld meg hogy te leszel a világ legboldogabb apukája!!És szerintem még fiatalítani is fog!:)
2013. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!