Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megbocsájtanátok ha édesanyáto...

Megbocsájtanátok ha édesanyátok felnőttként lek*****zna?

Figyelt kérdés

Alaptalanul! Úgy hogy mindigis jól nevelt lány voltál, elérted azt amit ő akart (jól tanultál mindig, első tanuló, remek érettségi, ösztöndijas egyetemista stb).

A nagy bűne az, hogy ott mert aludni a barátjánál pár napig (mivel hazajött külföldről-több mint egy éves kapcsolat már).



2016. ápr. 4. 20:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Miért vagy ennyire sértődékeny? Ez már nálad halálos bűn? Hisztikirálynő?? :)
2016. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem gondolom,hogy jogosan k...zott le.nekem úgy tünik,hogy anyukád túlságosan is irányítani szeretnél az életed és még mindig úgy kezel mint egy gyereket.valószinü a tiszteletet us megköveteli töled, dehát most hogy felnöttél ennek oda-vissza kellene, hogy müködjön.én megbeszélném vele,hogy attól hogy a gyereke vagy most már van saját életed ahol döntéseket egyedül is tudsz hozni,na meg számomra a k..va fogalma igen távol áll attól amit írtál
2016. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

ha már egyetemista vagy, akkor nem értem miért olyan nagy dolog,hogy a barátodnál mertél aludni.

egyetemen sokan már együtt is laknak a párjukkal..aztamindenit..

szerintem ez elég gáz húzás volt anyukádtól, hogy képes lek**urvázni. jó, nyilván bocsáss meg, de érthető,hogy rosszul esett, éreztesd vele.

2016. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Megcsapkodnám.
2016. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Az én Anyukám ugyan még nem nevezett így, de indulatból szokott ezt-azt a fejemhez vágni. Mivel tudom, hogy az adott pillanat hozza ki belőle ezeket a megjegyzéseket, annyira nem veszem a lelkemre. Amikor megnyugszik, minden rendben van. Én is szoktam mondani dolgokat, ha kiakadok, amiket aztán megbánok :/

Mondjuk a ku*va kicsit durvább kategória, de szerintem indulatból mondta, nem azért mert tényleg annak tart. Vannak szülők, akik nehezen szembesülnek azzal a ténnyel, hogy a gyerekük felnő és a felnőtté válásnak vannak bizonyos fokozatai. Vannak hegyek amelyeket meg kell mászni..ezt ő is megtette anno...

2016. ápr. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez tuti kamu kérdés.
2016. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Úgy érted kekukoricázott?

Vagy lekutazott?

2016. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le magasról.
2016. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
"Megbocsájtanátok ha édesanyátok felnőttként lek*****zna?" - majd, ha bocsánatot kért érte, utána.
2016. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha ezt mondta, mert a barátodnál aludtál nagykorú létedre, kérdezd meg tőle, hogy neki apád volt-e az első (és egyetlen) férfi az életében, és hogy az esküvő előtt nem volt-e semmi?

Kétlem...

2016. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!