Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit éreznétek, ha az édesanyát...

Mit éreznétek, ha az édesanyátok összejönne a főnökötökkel és arra bíztatná, hogy rúgjon ki titeket?

Figyelt kérdés
Azzal indokolná az anyuka, hogy nem normális helyzet, hogy egy ember, a párja családtagját foglalkoztatja.
2014. aug. 2. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha beprotezsálna egy jobb helyre, akkor oké.
2014. aug. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Első! Te melózol valahol és az anyád összejön a főnököddel és bíztatja, hogy rúgjon ki téged. Azzal indokolja, hogy az ember ne foglalkoztassa a párja családtagjait, mert az nem normális.
2014. aug. 2. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amugy anyuci szerint az elfogadhato, hogy egy ember a parjat foglalkoztatja?
2014. aug. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo!

Ertem en, meg is valaszoltam! Szep anyuci lehet! En rakerdeznek, hogy milyen szandekbol jott ossze a pasival.

2014. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan el nem tudom kepzelni milyen szulok vannak masok evekig keresnek munkat o meg kirugatna teged. Azt megkerdezted mar tole hogy kirugat utanna eltart vagy ideadja azt a penzt amit eddig kerestel.
2014. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A muter nem dolgozik a cégnél, rajtad keresztül ismerték meg egymás, de a tudtodon kívül jöttek össze.
2014. aug. 2. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Megmondanám anyucinak (persze ezt a beszélgetést felvéve, h anyád a felbujtó), hogy akkor fel lesz jelentve a drága mostohaapuci, hogy nem a munkád és nem is leépítés címén rúgtak ki tehát jogtalanul! Le fog állni, mert van bizonyítékod!

Amúgy, ha kapsz másik helyet az sem bizti, h oké, mi van ha Te nem akarsz ott dolgozni? Vagy onnan kirúgnak, mert anyuci később ott jön össze vkivel. Ez sehogy nem emberi!!!

Hadd döntsem már el én, hogy akarok-e még ott dolgozni, ne anyám meg a mostani fószerja!

25/N

2014. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon rosszul esne.


A főnök egyben a cég tulajdonosa is, vagy csak a főnököd, de neki is van főnöke, akinek beszámolóval tartozik?

Mindenképpen beszélnék először is a főnökkel, hogy téged egyáltalán nem befolyásol a munkavégzésben a kialakult helyzet, és szeretnéd, ha őt sem befolyásolná.

Ha hajlik a kirúgásra, akkor elő lehet jönni a munkaügyi bírósággal, és ha tényleg kirúg, perelhetsz. Persze azért legyen bizonyítékod, hogy anyukád uszította, és hogy járnak. PL. fényképek, hangfelvétel...stb.

2014. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A főnök a cégtulajdonos.
2014. aug. 2. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha szerez helyette egy jobb melót, akkor még esetleg oké...

Viszont ha jól dolgozol akkor nem rúghat ki a főnök, mert gy semmi közös megegyezést nem írnek alá az tuti.

Indok nélkül csak létszámleépítéskor rúghat ki, ha nincs ilyen, beberelheted,,.

2014. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!