Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy éreznétek ha az...

Ti hogy éreznétek ha az édesanyátok teljesen lemond rólatok?

Figyelt kérdés

A szüleim már régen elváltak,én először anyúval éltem,de az apám vissza csalt.

Anyú tiszteletben tartotta az akaratomat,és nem ellenkezett,pedig birt volna.

Ez 6 éve történ,és azóta sem találom a helyem.

Azóta megromlott a kapcsolatunk anyúval és úgy döntött,hogy nem is foglalkozik velem mert már nem tekint a fiának.

Ez nem meglepő hisz külföldön él a férjével és a saját gyerekével.

17 éves vagyok és nem érzem úgy hogy egy boldog családban nőhetek fel.

Apám szülei igen kedvesek de az a baj hogy elkényesztetnek.A szeretetet a tárgyakban látják,szóval egy ajándékkal minden elvan rendezve.

Veletek történt már hasonló?

Érdekel hogy ilyenkor hogy cselekedtetek,hogy ha nem most akkor az életben egyszer végre boldog legyetek?


2014. aug. 10. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem elsőre az jutott eszembe, hogy először is, te mondtál le anyukádról. Neki is sz@rul eshetett.
2014. aug. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
én inkáb próbálnék másokat boldoggá tenni, nem pedig magamat boldognak akarni mindenáron. anyudnál próbálkozz, hogy péládul szeretnéd jobban megismerni, hogy szeretnéd, ha jobb lenne a kapcsolatotok, hoy nagyon sajnálod, hogy így alakult az életetek, de most jöttél rá, hogy ez így nem jó. Lehet elsőre nem kapsz pozitiv visszejelzést, de ne add fel és igenis keresd vele a kapcsolatot, beszélgetési, irási lehetőséget. Felejtsd el kicsit a régi dolgokt, hiszen hamarosan felnőtt leszel és lám látszik, hogy meg akarod oldani a problémáidat...ez pozitiv. Szóval hajrá.
2014. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetro ***** válasza:
27%
Már nem tök mindegy? egy év múlva 18 leszel...
2014. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Te hagytad el anyukádat...


Én vele éltem, mégsem volt jó. 17 évesen önként költöztem el tőle, azóta sem tudok róla semmit. Most 30 vagyok...

És boldog. Van egy szerető férjem, egy gyönyörű fiam, és anyósom személyében egy új anyám!

2014. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért hagytam el mert másik vársoba költöztünk,és nekem hirtelen minden új volt,de hiába ha akkor nemtudtam felfogni hogy ez egy rosz ötlet...
2014. aug. 10. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
63%
Igy jártál. A lehetőségeid: bele torodsz es annyi, vagy próbálod felvenni vele a kapcsolatot, hátha lesz valami.
2014. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!