Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Azoknál ahol nem él már...

Azoknál ahol nem él már otthon a "gyerek", milyen gyakran beszéltek egymással?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 22:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én minden hétvégére hazamegyek, viszont hétközben nem szoktunk beszélni egyáltalán, max akkor ha van valami fontos dolog. De az is max heti egyszer fordul elő.
2016. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Én minden nap beszélek anyuval. Igaz külföldön lakom. NYaranta meg mindig náluk nyaralunk.
2016. ápr. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Még szerencse, hogy nem egyformák az emberek.Így a szüleikhez is lazábban vagy szorosabban kötődnek.Vannak gonosz gyermekek is, akik szent meggyőzödésükben évente se nyitják rá az ajtót idős, beteg egyedülálló, vak szülőre.Addig, amíg pénzzel segített, addig látogatták.Amikor nem tudott adni, mert másra kellett a kis nyugdíj felé se néznek az öregnek.Amikor már tényleg nagyon-nagyon rászorulna a gyermeke ellátására, akkor visszautasításban van része.Nem.Az öreg szemében könnyek.Munka miatt.Semmi támogatás.Az idősnek arra kevés a pénze, hogy otthonba vonuljon és gyógyszereit is fizesse.Pártfogó meg ilyenkor senki sem akad.Milyen világban élünk?Ez megtörtént sajnos.Embertelen.Csak remélni lehet, hogy az illető majd visszakapja a sorstól az embertelenséget.Jelenleg a családja is taxival közlekedik.Tehát megtehetnék, hogy az ellátni magát képtelen öreget anyagilag vagy valahogyan támogassák.
2016. ápr. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Anyukámmal egy-két naponta beszélek, férjem is az ő anyukájával egy-két naponta beszél. Kb. kéthavonta megyünk hétvégére mindkét helyre, családostul (messze lakunk egymástól).

35/L

2016. ápr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Anyuval majd minden nap beszélünk skypeon, mióta itthon vagyok gyeden, így az unokát is minden nap látja. Heti 2x talizunk is, egyik nap ő jön, másikon mi megyünk hozzájuk, vasárnap ebèdre, jön mindenki ilyenkor :)


Nekem nem teher anyuval beszélgetni, mert szuper anyukám van, és nagyon jó a kapcsolatunk!


Férjem az anyját kb soha nem hívja, én illemből fel szoktam, heti 1x, 1x meg ő jön hozzánk. Ök máshogy vannak bekötve, míg náluk laktunk is volt, hogy napokig nem beszéltek egy hellón kívül semmit.

Most is hogy heti 1x jön, 3 percet tudnak beszélgetni egymással max :( Mizu? Hogyvagy? Eh, hagyjuk. Kb ennyi...

38N

2016. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 alkalom.
2016. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
70%
Persze hogy öröm, mivel messze vagyunk egymástól, és szeretjük egymást. Kíváncsiak vagyunk, kivel mi történt. 21L
2016. ápr. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy attól hogy egy válaszolónak rossz/semleges a kapcsolata a szüleivel, miért elképzelhetetlen számára, hogy valakinek nagyon jó?? :D
2016. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Anyával élek, de minden nap beszélek apával 10-20 percet telefonon. Hetente pár napot nála is szoktam lenni.
2016. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Heti 1x beszélünk telefonon. Havi 1x személyesen.

Ennél gyakrabban felesleges, mert nincs miről beszélni, így is csak az időjárásról beszélünk szinte kivétel nélkül. :D


Azokat csodálom, akik naponta órákon át tudnak beszélgetni a szüleikkel. Mégis miről beszélhetnek? Mert ha olyan mozgalmas életük lenne, amiről órákon át lehetne beszélni, nem lenne idejük órákon át telefonálni. Tehát ha órákon át telefonálnak, nincs semmi idejük, hogy bármi érdekes történjen velük, de akkor meg miről beszélnek órákon át, ha semmi nem történt? :D Számomra ez örök rejtély marad. :D

2016. ápr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!