Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondhatott ilyet a sajat...

Hogy mondhatott ilyet a sajat anyam?

Figyelt kérdés
Szoval 17 eves vagyok, tehat nem lattam 99-ben a napfogyarkozast, eleve mivel kicsi voltam. Rengetek videot, kepet lattam rola, nagyon szep volt es nagyon erdekel. Legkozelebb 2081-ben lesz Magyarorszagrol lathato, amit meg szeretnek nezni. Erre anyukam kinevetett, hogy nem fogog addig elni. :( nalunk tenyleg max 70 eves korig eltek a rokonok, de igenis rosszul esik, hogy elore eltemet. Mi a garancia arra, hogy en is szivbeteg leszek? Vagy rakos? Ezek oroklodo betegsegek nalunk. De most az nem azt jelenti, hogy en is az leszek.
2016. ápr. 15. 21:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
57%
tényleg 17 vagy?
2016. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
45%
Abban tökéletesen igaza van, hogy gyakorlatilag semmi esélyed ilyen sokáig élni.
2016. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
63%
Majd kinövöd...
2016. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem temet téged senki és nem volt benne rosszindulat. De ez így kimondva...hogy majd 2081-ben megnézed...hát igen, majd a 15 dioptriás szemüvegeden keresztül, ha egyáltalán eszedbe jut majd milyen nap van 😁 jól van na, viccet félre téve. Ezen tényleg nem szabad megsértődni, mert sokkal csúnyábbakat fognak még emberek mondani neked az elkövetkező 100 évben ☺
2016. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
74%
Vajon én is ennyire sértődékeny és hisztis voltam 17 évesen?
2016. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
....latom osszegyult a slepp
2016. ápr. 15. 22:31
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mit vártál? Egy ilyen kérdést nem lehet komolyan venni...
2016. ápr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem rosszbol mondom, legyen hosszu eleted, de ezt felesleges mellre szivnod. Nem tul gyakori, hogy valaki megeli a nyolcvanadik eletevet. Hacsak nem egeszseges es sportos, de meg az sem garancia.:D Nekem anyam mondott mar olyanokat, hogy k--va vagyok meg milyen szornyeteget szult, na az ilyesmiken mar erdemes felfujni magad. Nyilvan ettol neked nem lesz jobb, de csak osszehasonlitas alapon irom. Mindenesetre ne neheztelj ezert anyukadra. Es kivanom neked, hogy lathasd a kovetkezo napfogyatkozast.:)

18/L

2016. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
De miert nem lehet komolyan venni? Nem ertem. Viccen kivul.
2016. ápr. 15. 22:38
 10/41 anonim ***** válasza:
77%
Mert anyád ezzel arra célzott hogy az életben vannak jóval fontosabb dolgok mint ilyen hülyeségeken gondolkozni...
2016. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!