Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam tuti szegyell engem,...

Anyam tuti szegyell engem, meg az egesz csalad is nem mondjak de tuti mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nincs munkahelyem sajnos, 8 altalanos legmagassabb vegzettsegem, semmiben se vagyok Jo egyszeruen, de vhogy szeretnek megvaltozni, mit tegyek h en is Jo legyek vmiben es ne szegyeljenek engem? Betanitott munka amit esetleg meg megprobalhatnek bar sztem AZT is elcsesznem vagy fel se vennenek, vagy rovid idon belul kirugnanak, meg kedvem se lenne menni ugyse. 24f

2016. ápr. 15. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem csoda.

Tanulatlan vagy és a munkához meg ,,kedved se lenne".

Én is szégyellnélek.Menj dolgozni

2016. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Ne csodáld hogy szégyellnek. 24 éves korodig mi a p..t csináltál!? Első két szakma ingyenes.

És dolgozni sincs kedved. Majd a szüleid eltartanak életed végéig, úgyhogy lesznek szívesek 128 évig élni és dolgozni.

Megnyugtatták: egy normális gyárba se fognak felvenni, ne aggódj. ;)

2016. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Addig minden teljesen rendben volt amíg oda nem írtad,hogy 'kedvem se lenne menni ugyse'. Ha változni szeretnél menj el egy tanfolyamra ami érdekel,keress munkát és legyél szorgalmas.Ha nincs kedved dolgozni akkor itt el is bukott a dolog. Ilyen hozzá állással nem fogsz megváltozni.
2016. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Anyám és apámnak is 8 általànosa van meg anyámnak majd nem meg lett volna a gimi fél év lett volna csak már terhes volt a bátyámmal. És mind kettem dolgoznak mégis találtak olyan helyet.És ők azon vannak hogy minèl jobb legyen az életünk iskolába járatnak. Nem csak a te hibád. De nagy részbe a tiéd is.
2016. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
8 általánossal a hátad mögött nem kedvtelésből kellene bejárnod dolgozni, sokan diplomával sem kedvtelésből járnak, hanem mert a pénz szabaddá tesz,ezt jegyezd meg! És azt is,hogy amit a szüleidtől pénzt kapsz,az nem a te pénzed, azzal sose fogod úgy érezni,mint az,aki maga teremti elő.
2016. ápr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Lassan már az összes betanított munka feltétele, hogy minimum középfokú végzettséged legyen, úgyhogy egyáltalán örülj, ha felvesznek valahova.

Szedd össze magad, és érettségizz le, aztán menj be a munkaügyre valami OKJ-s tanfolyamra iratkozz be.

2016. ápr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Iratkozz fel közmunkára, oda felvesznek !
2016. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
a repterre keresnek takaritot, eleg a 8 altalanos😂😂
2016. ápr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Mi az, hogy "ilyen hozzáállással"? 8Valaki ezt írta fentebb). Ír egy mondatot, ami valóban ebben a szövegkörnyezetben negatívan hangzik, de ebből levonni a kérdező egész jellemét? Nagy butaság lenne. Nembeszélve arról, hogy segítségért jött ide, ti meg inkább oltjátok. Nem azt kérdezte, hogy szüleitek el tudtak-e helyezkedni 8 általánossal, meg hogy valaki megkérdezze tőle mit csinált eddig, hanem valahonnal szeretné megkapni azt a lökést, amivel tovább haladhat felfelé. Miért halt ki az emberekből a szeretet?

Na mindegy is. Nem sírni jöttem ide. :D


Kedves Kérdező!


Szerintem, ha úgy érzed kezd azzal, hogy szerzel magadnak egy jó adag bátorságot, és azt mondod magadnak: Én ezt meg akaraom csinálni. És onnantól kezdve nem nézel semmire és senkire. Nézz ki a közeledben egy estin elvégezhető középiskolai érettségit adó képzést, és jelentsd be a szüleidnek. Családban, környezetben gúnyolódó reakciók mindig leszek, de legalább tudni fogok kik nem a barátaid, kik azok akikre nem fogsz hallgatni. :D Második lépésben elhiszed, Hogy az ott lévő csoporttársaid sem okosabbak, ők is tanulni jöttek annak ellenére, hogy majd látsz egyet kettőt "pampogni". Harmadik Én valamiért így ismeretlenül is elhiszem, hogy te ezt meg tudnád csinálni, még semmiről sem vagy lekésve! Hajrá! ;) Ha szüleid valóban szerertnek támogatni fognak, csak először szerintem nekik is kell, hogy lássák, hogy elindultál.

2016. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Benzinkutasnak, irattárba, mekibe, takarítani, mosogatni, talán kertésznek esetleg, esetleg még kéményseprőnek, talán postásnak, telefonos ügyfélszolgálatosnak vagy lelkisegély szolgálatra, szórólaposnak, pizzafutárnak tudhatsz menni.
2016. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!