Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon ki tudok alakítani,...

Vajon ki tudok alakítani, igazi apa fia kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban született meg az első gyermekem ( kisfiú)


52 F vagyok a feleségem 10 évvel fiatalabb nálam.

Soha nemvoltam,olyan boldog,mint amikor először a kezembe foghattam a fiamat.


Már jó pár éve lemondtam arról,hogy valaha is apa lehetek.Most mégis megajándékozott vele a sors.


Nemvagyok fiatal már tudom,és aggódom is miatta,vajon lesz-e elég időm, és erőm,hogy felneveljem.( most már érte élek az utolsó lélegzetvételig)



2016. ápr. 16. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Persze! Amikor én születtem nagymamám 60as éveiben járt. Amikor eltávozott közülünk, 11 éves voltam még mindig úgy érzem tőle kaptam a legtöbb támogatást. Biztos igazi apa-fia kapcsolatotok, lesz, és nagyon boldog lesz, hogy ilyen jó apukája van.
2016. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korodon múlik, hanem a szereteteden, 52 évesen meg ne temesd már el magad.:-) Édesapám most 76 éves, megvannak a szokásos nyavalyái (magas vérnyomás, látásproblémák), de fitten jön-megy, tevékenykedik, rendben tartja a kertet, motorozik, szerelget, nálunk, a gyerekeinél járólapozott, térkövezett, betonozott, csempézett (nem ez a szakmája, de profin, precízen csinálja), senki nem mondaná meg róla, hogy közeledik a 80-hoz. Remélem, még nagyon sokáig köztünk lesz.
2016. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha egészséges életmódot folytatsz és gyakran jársz szűrésekre meg mázlid is van akkor talán fel tudod nevelni félig meddig, bár egy gyereknek nem csak kisgyerekként van szüksége a szüleire, főleg az apjára hanem sokszor felnőttként is. Az hogy milyen kapcsolatotok lesz az csak rajtad múlik. Amúgy már kicsit késő ezen gondolkozni lévén megszületett.
2016. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!