Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudom az igazi szülőkke...

Hogyan tudom az igazi szülőkkel fel venni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Még csecsemő koromban örökbe fogadtak és most fel szeretném venni a kapcsolatot az igazi szüleimmel, hogyan tudom ezt elintézni? Egy pár infót tudok de nem sokat.

2013. júl. 13. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg ahol intézték az örökbefogadásosat ott 18 éves korod után kikérheted az adatokat.
2013. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valamelyiküknek tudod a nevét,keress rá. Irj neki, találkozzatok!
2013. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megvárnám, amig ők keresnek engem. Lehet, hogy már rég mindkettőnek új családja van, akik nem is tudnak rólad. Nem lenne jó felbolygatni őket.
2013. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Hát először is meg kell szervezned egy találkozót. Mondd meg nekik, hogy ez neked ez a találkozó nagyon fontos, tehát mindenképpen meg kell szervezni. Ha sikerült, és szemtől-szembe tudsz velük beszélni, akkor belekezdesz: elmondod nekik, hogy te vagy a biológiai gyermekük. Aztán nincs más hátra, minthogy beszélgessetek erről. Ha szeretnél, írhatsz üzenetet, és beszélgetek veled erről szívesen. Sok sikert!:)
2013. júl. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 szövegértési problémád van?

nem a találkozót szervezi, hanem keresi őket ... ehhh

2013. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Azota sikerult ezt megoldanom. Facebookon mar hetek ota beszelgetek veluk.Ok jogilag nem vehettek fel a kapcsolatot.
2013. aug. 5. 00:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Azok az igazi szüleid, akik felneveltek szeretettel. A másik kettő csak megcsinált.
jan. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!