Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyam kitagadna a csaladbol...

Anyam kitagadna a csaladbol ha megtudna, mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok es mar eleg regota tudom magamrol,hogy mi a nemi identitasom.12-13 evesen felhoztam a szuleimnek,erre a reakcio csak annyi volt,hogy anyam megvert es uvoltozott velem,hogy undorito ember vagyok stb...Apukam jobban elfogadta de o mar sajnos nincsen velunk es igy hat magamramaradtam anyammal.

Volt 2 """komolyabb""" kapcsolatom fiuval,egyik 1,5 ev volt a masik pedig 1 ev.Iszonyatosan rosszul ereztem magamat vegig,nem elveztem ferfival az egyuttletet sem az erintesuket es most az utolso kapcsolatom utan megismerkedtem egy lannyal aki szamomra a vilagot jelenti mar.Szeretnem athivni de tudom hogy anyam hogyan reagalna...

Mit tudnek vele kezdeni??El sajnos meg nem tudok koltozni mert nincsen munkam es tanulok,de egy ilyen undoritoan homofob anyaval sem tudok egyutt elni.

Valakinek van valami otlete?



2016. ápr. 17. 14:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ne mutasd be anyádnak. Annak se kell kiderülnie, hogy lánnyal jársz. Légy boldog, anyád be tojd le!
2016. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
"be" helyett "le"
2016. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos az ilyen szülőkkel nem lehet mit kezdeni. Áthívhatod, de csak mintha a haverod lenne valami kamu szöveggel, hogy segít neked egy feladatban. Ha a barátnőd szülei jobban elfogadják a dolgot, inkább náluk legyetek együtt. A barátnődnek pedig mondd el, hogy mi a helyzet nálatok, biztosan meg fogja érteni. A te helyzetedben jobb, ha az anyud nem tud semmit sem.
2016. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Izé, nem le, hanem meg... na mindegy, nem mennek ezek az igekötők ma.
2016. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
81%

Én is azt tudom mondani, amit a kettes.

Kamuszöveg, vagy találkozzatok a barátnődnél.

Sajnálom, hogy anyud ilyen, nekem a volt barátnőm szülei voltak hasonlóak.

Nálunk otthon semmi baj nem volt, náluk titkolóztunk.

2016. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
55%

Lehet tudni, hogy pontosan mi baja a melegekkel? Évente hányszor merül fel a "meleg" téma? Általánosságban is szokta szidni a melegeket vagy csak téged? Volt -e meleggel valamilyen kapcsolata(ha volt, akkor azt valószínüleg szégyelli és nem tudsz róla) Vallásos? Vannak egyáltalán barátnői, velük milyen a kapcsolata?

Priviben válaszolj a kérdésekre!

2016. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagyszüleid? Esetleg a lányhoz vagy egy barátodhoz nem tudnál oda költözni,keressnél valami a suli mellett végezhető munkát is és akkor nem ingyen laknál náluk.Anyádnak ezek után elküldhetnéd Fischer Eszter Meleg a gyerekem?! című könyvét,meg az Imák Bobbyért című filmet. UTána nem keressnéd és a hívásaira sem reagálnál.
2016. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

Költözz el, nem kötelező együtt élnie veled.

Nem csak a ti elfogadásotok a kötelező, másnak is meg lehet a véleménye, hiába a véleményterror amit alkalmaztok. Ne csak akkor vállald magad amikor kényelmesen elvagy otthon, hanem akkor is amikor emiatt nehézségek érnek.

2016. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudsz vele semmit kezdeni, nem is kell.

Felnőtt embernek megvan a véleménye, ő dolga.

2016. ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

a nemi identitás nem egyenlő a szexuális orientációval!!!

amúgy meg hívd át a barátnődet nyugodtan, anyádnak nem kell tudnia arról, hogy együtt vagytok. a családi béke érdekében szerintem ennyit bevállalhattok, sajnos ez van, szerintem a barátnőd tuti meg fogja érteni.

2016. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!