Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehetséges, hogy gazdag és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy gazdag és átlagos családból származók nem tudnak együtt élni? :/

Figyelt kérdés
A párom gazdag családból származik én meg átlagos családból. Itt volt a húsvét család látogatás minden anyumék kocsonyával vártak és küldtek is hozzánk ,erre a párom a kocsiba elkezdett magyarázni nekem , hogy ez megalázó neki hogy küldennek kaját mintha nem lenne pénzünk csinálni ilyet .Elmagyaráztam neki hog kedveskedni akartak , erre azt mondta hogy ezzel a szegényes kajával ne nevettessék már ki magukat.Már akkor nem szóltam semmit oda értünk hozzájuk .Náluk tatár beefsteak volt sonka tekercs meg ilyennek erre a párom a fülembe súgta hogy ilyen a normális étel nem a kocsonya. Nemrég költöztünk össze és most vettem észre hogy mennyire sznob , meg ha én főzök bármit húzza a száját hogy mi ez a olcsó kaja , mindennel próbálkoztam már semmi nem tetszik neki . Múltkor azt is hozzám vágta hogy égettem őt azokkal amiket eszek , ketten voltunk otthon és sajtos tejfölös tésztát ettem mert meg kívántam ...Nem bírok ilyen beképzelt pasival együtt lenni jobb ha szakitok?

2016. márc. 29. 14:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól nevelt úriember így nem beszél, nem gondolkodik így, ha meg jómódú pláne nem! A pasid egyszerűen neveletlen tahó!
2016. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Én is inkább olyan családból jövök mint a párod, de hidegen hagy ki mit eszik, a kocsonyát mondjuk nem enném meg én se mert szerintem undorító :D De nem azért mert szegényes étel.

Nekem is szokott anyukám ételt adni, ebben semmi megalázó nincs. A barátoddal nem az a baj, hogy gazdagabb családból jött, hanem amit írtál, hogy szimplán egy beképzelt bunkóka, attól még nem minden gazdagabb ember ilyen.

2016. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Lehet , hogy csak ő ilyen de az a baj hogy némelyik haverja is ilyen , nem mind de igy feles arányban és bármit csinálok nem felel meg neki . azon képes össze veszni velem hogy samsungom van nem iphonom és hiába mondom h csak azért van samsungom mert nem szeretem az almát..
2016. márc. 29. 14:25
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda pökhendi egy b.ta, b.nkó, már meg ne sértődj . Szüleid sírva fakadnának, ha ezt megtudnák . Én egy percet sem tűrnék, nyelnék, úgy de úgy küldeném el melegebb éghajlatra, hogy a gatya is lepörögne róla !
2016. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz vissza fognom magamat meg tényleg azon vagyok ,hogy szakítok vele de lehet ha megbeszélem vele akkor meg változik .vagy nem tudom
2016. márc. 29. 14:28
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeret az a fickó egyáltalán téged (?) mert én még ezt is megkérdőjelezném ezek után .
2016. márc. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

A gazdag és a csóró nem beszél egy nyelvet. Bár mindkettőnek több fokozata van és egyik sem értheti a másikat.


A leggazdagabb akinek az a "legnagyobb probléma", hogy most a jachton milyen színű legyen a DJ pult... Hogyan érthetné a legcsóróbbat aki a szemétből guberált gyerekként, hogy egyen valamit, vagy 2 marék szotyi volt a vacsorája (nagymamám, háború alatt) - és megettek minden féligérett szart, mert annyira éhesek voltak.


De ez a két véglet.


A sima csóró és a sima gazdag sem érthetik egymást. A gazdagnak brutál zsebpénzt adnak, mindig deluxe kajákat eszik - nem tudhatja milyen az amikor 3 napig ugyanaz a lencseleves, vagy biciklileves van otthon, és csak alufóliába tekert szendvics és palackos csapvíz amit hordott a suliba amíg a gazdag a sulibüfében tömte a majmot mindenféle tök drága dologgal.


Én a párodat utálnám, egyrészt ne ugassa le a családom (kivéve apám), mert a kocsonyához maguk vágták a disznót és sokkal jobb íze van mint a tescos húsnak, és nagyapám keményen megdolgozott érte.


Mit kell leszólni a csóróbb kajákat? Sosem értettem a gazdag prolikat akik leugatják a csirkecombot meg a szárnyat, mert az "szar" és csak a mellfilé a királyság. Dupla annyiért feleannyit. És mégcsak nem is ízlik nekem.


De a csóró sem értheti a még csóróbbat aki viszont nem is eszik sokszor, mert nem tudja mi az hogy leves vagy főzelék. Cigánnyal találkoztam aki nem tudta ezek mik, egyedül valami lángosféle ételt ettek otthon amit úgy kellett kisütni mint a kenyeret. "Cigánykenyér" ahogy utánanéztem.


Van egy régi mondás - suba a subához, guba a gubához. Sajnos igaz. A csóró a gazdagot pazarlónak láthatja, a gazdag a csórót meg "szarevőnek". Bldogok igazán nem lesztek soha. Túl nagy a társadalmi különbség.

2016. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog változni. Max, ha nagyon fontos vagy neki, de a történetből inkább az jön le, hogy semmibe vesz. Nem fog sokáig tartani ez a kapcsolat. Bocsi, hogy ezt írom, de ez a véleményem.
2016. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
14:33 figyelj azért én a családomat nem csórónak írtam te azért ilyen óriási nagy különbségeket írsz le , nálunk sose volt olyan hogy 2 -3 napig ugyan azt kellett ennünk hanem minden nap más étel várt otthon ,de tudom ,hogy nem ez a fő lényeg a szövegedben. Meg a cigány kenyér az a bodag ami liszt és víz , sütörport kevernek össze és kenyeret sütnek belőle semmi közze nincs a lángoshoz..:)
2016. márc. 29. 14:43
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

#9


Akkor te sem vagy igazán csóró. Akkor nem értheted amit mondani szeretnék :(

2016. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!