Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám nagyon rasszista, mit...

Apukám nagyon rasszista, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
53 éves, én 15. Van pár roma barátom,de azokkal sem enged beszélni,mert csak a nem romákkal és a szőke és kékszemüekkel barátkozhatok. Multkor voltunk Szlovákiában,de ott minden embernek beszólt,mert ő csak a németeket,osztrákokat, horvátokat meg a bolgárokat szereti csak.

2016. ápr. 22. 12:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes, én félig bolgár vagyok (másik "felem meg szerb és magyar de ez most lényegtelen), de a bolgárok sem a szőkeségükről és a kék szemükről híresek. :)

Egyébként sajnos nem igazán tudtok mit tenni, max ha maga tapasztalja meg egy általa nem favorizált népcsoport tagjáról hogy valami jót tesz, vagy pozitívumot észlel benne. Lebeszélni nem nagyon lehet szerintem. De ne legyen igazam!

2016. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
22%

Helyes!

Raszizmus teljesen természetes dolog.

Manapság nem divat.

2016. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
66%

hát mázlija van, hogy nem verték meg a Felvidéken...

szerintem ne vedd át, hagyd őt, mert egy felnőttet nem lehet megváltoztatni, csak ha ő maga akar változni. Nem kell senkit sem gyűlölni - a származása, anyanyelve miatt. A bűnt, bűnözőket kell gyűlölni, és kerülni -a z pedig nem származás és anyanyelvfüggő, hanem attól függ, milyen ember valaki.

2016. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#1 [link]
2016. ápr. 22. 13:01
 5/30 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, izleseket nem lehet megvaltoztatni, viszont abba nem kene beleszolnia hogy te kivel baratkozhatsz. Mondd meg neki, hogy ez egy olyan dolog hogy ha o nem szereti pl a spenotot attol te meg szeretheted.
2016. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
14%
Kérdezz rá egy oldott pillanatban, hogy meséljen a felmenőiről, az őseiről. Szinte biztos, hogy lesz közöttük cigány....
2016. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
86%

Nem azt mondtam kedves kérdező hogy lehetetlen, csak hogy a többség márpedig nem ilyen. Ez így van és kész. De ha nem hiszed, hát nem hiszed. Énekesőt linkeltél, akkor én is mondok párat..

Preslava, Galena, Anelia, Mira, Sofi Marinova, Dzhena, Gloria stbstb.

De az átlag bolgár embernek sötétebb haja és színe van.

A németeknél is találkozol barna hajú/szemű emberrel.

2016. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 acelsziv ***** válasza:
67%
Apád akkor fog bekattanni igazán, ha valamikor bajba kerül és olyan emberek segítenek rajta, akiket az elmebaja folytán utál. Ez teljesen össze fogja őt zavarni és összeomlik.
2016. ápr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Félig, negyedig, horvát, biztos nem roma mert kék a szeme,de már beőszült,amúgy szőke volt
2016. ápr. 22. 13:06
 10/30 anonim ***** válasza:
72%

Apám is rasszista. Semmit nem lehet vele csinálni. Nincsenek barátai, magában duzzog egész nap. Ameddig nincs "betegségtudata", addig agresszívan elutasít mindenféle segítséget.


Én büszke vagyok magamra, hogy az előítéletes, logikátlan neveltetése ellenére nem lettem rasszista. Te is legyél büszke magadra.


Nekem egy korábbi barátnőmet nem akarták látni a szüleim, mert bankban dolgozott, és emiatt azt állították rá, hogy zs. Pedig a lány megesküdött rá, hogy ő nem az. Nekem mindegy volt, szerettem őt. Borzalmas érzés volt a barátnőm előtt szégyellni a szüleimet.

2016. ápr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!