Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám nagyon rasszista, mit...

Apukám nagyon rasszista, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
53 éves, én 15. Van pár roma barátom,de azokkal sem enged beszélni,mert csak a nem romákkal és a szőke és kékszemüekkel barátkozhatok. Multkor voltunk Szlovákiában,de ott minden embernek beszólt,mert ő csak a németeket,osztrákokat, horvátokat meg a bolgárokat szereti csak.

2016. ápr. 22. 12:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
33%

Miért ki hozza el?

Hazaáruló baloldali pártok akik tüntetették az országot?

2016. ápr. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#11: "Nem kell vele foglalkozni,egyszerű buta,öregember."


Egy 53 éves még nem öregember. Majd felett.

A Jobbik tele van rasszistákkal. Azokra mit mondasz?

Egyszerűek és buták, de valakit az életkora, testi adottságai miatt támadni ugyanolyan egyszerű, buta és promitív dolog.

2016. ápr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
... Majd 70 felett ...
2016. ápr. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Az valóban igaz, hogy vannak normális cigányok, de a többségük nem az. De ha a barátaid azok, akkor mi a probléma? "mert ő csak a németeket,osztrákokat, horvátokat meg a bolgárokat szereti csak." XD Ekkora hülyeséget se hallottam még :D Ez komoly? :'D Ráadásul Felvidéken? Ez hülye.
2016. ápr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Én magyar vagyok, és velem is ugyanezt művelik otthon!

Ha például busszal jövök, és az egyik lányt behozom a házba(ciganyt) akkor már mar is azt vagjak a fejemhez, "úgy is nem sokára ciganyok istenéhez kerűlsz"

Na, èn meg nem is foglalkozhatok velük ki zárólag csak a MAGYAROKKAL!

2016. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
neharagudj...elöttem lévők már leírták amit kellet de pl.: én is roma vagyok nincs bennem magyar vér , vagyis nem félvér vagyok , és még csak negyed magyar sincs bennem de szőke kék szemű vagyok és nem arna...oláh cigány ..egyépként ez nem faji kérdés...persze jellegzetességek vannak de épp az oc-ék ilyenek... sajnálom ezt a gondolkodás módot apudnál...
2016. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Nagyon jól teszi apukát, meg akar védeni hogy egy putrismajom átverjen. A szőkék megbízhatóak, nekem csak szőke barátaim voltak és csak az egyik árult el.
2016. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
65%
Rasszizmus ide vagy oda, én sem örülnék, ha a gyerekem cigányokkal haverkodna. Abból jó nem sül ki. Van erre felénk épp elég ilyen jó ember, látom mit művelnek. Ki a franc akarná ezt a gyerekének...
2016. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Kini :)) ***** válasza:

"Multkor voltunk Szlovákiában, de ott minden embernek beszólt,mert ő csak a németeket,osztrákokat, horvátokat meg a bolgárokat szereti csak." - Hát azért ez egy 53 éves embertől elég gyermeteg viselkedés.

Csak azt tudom mondani, hogy örülj, hogy ilyen nevelés ellenére nem vagy te is ilyen beállítottságú :)

Nem vagyok benne biztos, hogy egy felnőtt ember nézeteit meg lehet változtatni ilyen téren.

2016. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Mit tegyetek? *BECSÜLJÉTEK MEG!*
2016. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!