Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kapcsolatom a lányommal...

Kapcsolatom a lányommal nagyon megromlott van, hogy napokig nem is jelentkezik én meg teljesen magamba roskadtam nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Lányom 23 éves tavaly felköltözött Budapestre, hogy tanulmányait folytassa. Úgy alakultak a dolgok hogy én is másik városban élek mert itt kaptam munkát így az első adódó alkalommal vettünk neki egy kis lakást a fővárosban. Boldog voltam, hogy egyedülálló anyaként ezt megtehettem.Gondoltam hetente, kéthetente felmegyek hozzá, együtt csinosítgatjuk és örülünk az új kis otthonának. Váratlan dolgok történtek. Éreztem hogy lányom már nem annyira bőbeszédű mint azelőtt azt mondta gyenge az internet nem skypeolhatunk. Nyomozni kezdtem és rájöttem hogy egy 13 évvel idősebb férfival van aki előzőleg hajléktalan volt, ráadásul punk és mostanra már a lányom is egyre inkább veszi át ezt a stílust. Összeomlottam, ordítozni kezdtem vele, nem tudtam uralkodni magamon. Az első fellángolásom után próbáltam látszólag kicsit összeszedni magam, leülni és megbeszélni vele a dolgokat Azt mondta ettől az embertől annyi figyelmet kap amit előzőleg sosem, gondolom ez a legkevesebb azért amit kap cserében.
2016. ápr. 23. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, minden látszattal szemben ez nem egy "veszett fejsze nyele" helyzet...

1, Tudomásul kellene venned, hogy a lányod egy felnőtt ember, és tiszteletben tartani a magánéletét... szóval nem "nyomozni utána"

2, Ez így rosszul kezdődött, de bőven a menthető kategória, egyszerűen abban kell tudni megegyeznetek, hogy akkor tiszta lappal újra kezditek a dolgot, a lányod bemutatja neked a barátját, te meg igyekszel megismerni, esélyt adsz a jó kapcsolatotoknak, és nem zsigerből ítélkezel. (attól, mert valaki punk, még bőven lehet jó ember:) - bár én anno az ellentábort, a "csövesekét" növeltem)

2016. ápr. 23. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Mar nem sok mindent tudsz tenni, az elozo 23 evben ezt tanitottad meg neki. Szeretetkva lett mint nagyon sokan.

Nevelni mar nem tudod, csak peldat mutatni, hatha kovetni fog.

2016. ápr. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

1. A lányod felnött, érthetö, hogy a saját lakását - függetlenül attól, hogy te vetted, az övé!! -, NEM veled akarja berendezni, hanem a saját ízlése szerint.


2. A lányod felnött, ezért azzal él együtt, aki NEKI megfelel, és nem a te elvárásaid szerint.


3. Eleve nem elvárható - függetlenül a jelenlegi viszonyotoktól -, hogy naponta jelentkezzen, neki is van magánélete, ne akarj rátelepedni.


4. Az, hogy "nyomozni kezdtél", nálam a lányod helyében ok lenne arra, hogy soha többé ne álljak veled szóba!


5. Az, hogy odamégy hozzá és cirkuszolsz, hisztizel, szitén elegendö ok arra, hogy ne foglalkozzon veled többet.


ÖSszefoglalva, ha a lányod ezek után egyáltalán szóba áll veled, akkor húzd össze magad, ne pedig azzal foglalkozz, ami nem a te dolgod!

2016. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Na persze,kapjátok ám le a fejét.Jöttök mindig neveléssel.A legjobb nevelésű családokból is kerültek már ki fekete bárányok.ki örülne egy hajléktalan vő jelőltnek főleg ha a lány is kifordul magából.Elég egy idióta pasi,vagy egy idióta nő ahoz,a szeretett "jól nevelt" gyerek kiforduljon magából,hátra hagyva csapot papot.Te meg szedd össze magad.Ha szerencséd van a lányod felébred csipkerózsika álmából és vissza talál hozzád.majd ha galyra megy az élete,esetleg elherdáltatják vele a lakást haza megy.Car ügy,nem tudsz tenni semmit csak várni.Majd tanul a maga kárán,kicsit fájni fog,kicsit sokba kerül de majd rádöbben.
2016. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
majd ha ő is hajléktalan lesz haza megy tipikus mai megnemértet kis szerencsétlen aki megmarat a sértet tini korban
2016. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit offolok, de ismerek egy férfit, aki maga is volt hajléktalan, azon kevesek közé tartozik, akik önhibájukon kívül kerültek az utcára.

De felállt, megnősült, van munkája.

Szóval ez önmagában nem minősítés valakiről...

2016. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!